Новою героїнею шоу "Маскарад" стала зваблива Кішка

Маскарад
Иванна Пашкевич

Иванна Пашкевич

Журналист

Вже незабаром на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра найзагадковішого шоу країни під назвою Маскарад, в якому зіркові команди будуть змагатися за перемогу, а зірки спорту, шоу-бізнесу, кіно і телебачення у фантастичних образах продемонструють глядачам різноманітні таланти, такі як: танці, акробатика, гра на різних музичних інструментах та інші.

Нещодавно 1+1 запустив медійний квест, завдяки якому телеглядачі дізнаються, хто стане героєм нового сезону Маскараду . Персонажі з'являються в ефірі телеканалу 1+1, соц.мережах, друкованій пресі, а також на різних заходах, анонсуючи появу наступного героя.

Сьогодні завдяки квесту глядачі дізнались, що новою героїнею шоу стала зваблива Кішка. ЇЇ інтерв’ю ексклюзивно з’явилося на сайті телеканалу 1+1.

Related video
Новою героїнею шоу "Маскарад" стала зваблива Кішка - фото №1

За легендою шоу, Кішка  —  це мудра,  грайлива, трішки хижа і безумовно сексуальна героїня. Вона з’явилася ще у ті давні і дикі часи, коли планета Земля була юною. Відтоді і дотепер Кішка —  найулюбленіше створіння людей.

В стародавньому Єгипті їх обожнювали в прямому значенні слова. Образ героїні —  це чорний обтислий костюм, всипаний тисячею золотих страз та елементами єгипетської символіки, а голову казкової особи прикрашають грайливі вушка з золотим декором.

Новою героїнею шоу "Маскарад" стала зваблива Кішка - фото №2

В моєму житті було багато змагань та конкурсів, але на цей раз я покажу свою грацію, пластичність та справжню сексуальність, . Моєю головною мрією було мати багато дітей. Я довго шукала справжнє кохання, та навіть декілька разів була заміжня. В решті решт мені пощастило: я знайшла того самого містера-кота. Зараз я дуже щаслива дружина та мама декількох діток,

—  розповіла Кішка

Хто саме ховається в загадковій Кішки, глядачі і зіркові команди зможуть відгадувати під час ефірів нового сезону "Маскараду".

Наступний герой з’явиться 22 серпня на концерті "Ковчег "Україна": десять століть української музики в одному концерті», який відбудеться на Михайлівській площі. Слідкуйте за соц.мережами проєкту "Маскарад".

Нагадаємо, ведучий шоу — Тімур Мірошниченко. Капітаном першої команди став Юрій Ткач, а до складу його трійки увійшли телеведуча  Маша Єфросиніна  та фронтвумен гурту The Hardkiss  Юлія Саніна .

Місце капітана другого тріо зайняв гуморист Ігор Ласточкін, а його компаньйонами стали примадонна української музичної індустрії  Ірина Білик  і співак DANTES .

Кожного епізоду зірок чекає "Ліпсінк батл", який вирішить, хто з команд отримає право першими озвучити свої гіпотези, які артисти, актори чи спортсмени ховаються за казковими образами. Переможця "Ліпсінк батлу" визначатимуть глядачі в залі за допомогою спеціального додатку в смартфоні.

Дивіться шоу "Маскарад" на телеканалі 1+1 вже скоро .

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ: