Премьера "Топ-модель по-украински" 3 сезон: 1 выпуск от 30.08.2019 смотреть онлайн ВИДЕО

Топ-модель по-українськи 3
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Смотрите сегодня премьеру шоу "Топ-модель по-украински" 3 сезон на сайте ХОЧУ.ua. Проект дает шанс побороться за свою мечту. Смотрите онлайн модельное реалити-шоу "Топ-модель по-украински" бесплатно в хорошем качестве у нас.

"Топ-модель по-украински" — это шоу, в котором самые эффектные люди с идеальными внешними данными собрались для того, чтобы доказать всей стране, что они достойны называться лучшими в своем деле. Никто никого не держит, они сами готовы карабкаться до последнего, выжимать из себя всю силу и энергию, проходить нещадные испытания ради победы. Кстати, в новом сезоне за звание лучшей модели Украины будут бороться только девушки.

В новом сезоне наставниками моделей наставниками моделей будут  Соня Плакидюк , дерзкий и беспринципный  Сергей Никитюк  и дизайнер бренда Dastish Fantastish Владимир Демчинский . Ведущая проекта — Алла Костромичева .

Related video

Уже сегодня, 30.08.2019, вы увидите 1 выпуск реалити "Топ-модель по-украински" 3 сезон. Стоит отметить, несмотря на то, что в эфире мы увидим кастинг , наши внимательные читатели уже имели возможность познакомиться с некоторыми участниками нового сезона.

Руководитель проекта Андрей Оленич рассказал:

Как только мы объявили, что парней в этом году на проекте не будет, на нас обрушилось цунами заявок от девушек. Наверное, это все те, кого родители не отпускали на смешанный сезон (смеется). На предкастингах было так много красивых и высоких девушек, что мы не смогли ограничиться 200-кой. Так и получился самый масштабный в истории проекта телекастинг — на "смотрины" к Алле Костромичевой и экспертам приехали 300 девушек. Думаю, это будет самый красивый сезон за все годы существования реалити!..

Смотрите премьеру "Топ-модель по-украински" 3 сезон 1 выпуск от 30.08.2019 у нас.

Топ-модель по-українськи 3. Передкастинг. Те, що не покажуть в ефірі

На цей раз був наймасштабніший кастинг за усі сезони "Топ-модель по-українськи". Але для того, щоб потрапити на телевізійний, дівчатам (а нагадуємо, цей сезон виключно жіночий!) потрібно було пройти передкастинг та вибороти свої "місце під сонцем". Хто просто перед членами групи обідав їжею з фаст-фуду? Кому Фізрук пророчить велике майбутнє? А хто прийшов на кастинг лише заради піару? Дивись просто зараз!

Новий сезон – нові правила. Топ-модель по-українськи. Сезон 3. Випуск 1. Частина 1

Нарешті момент, якого так довго чекали вірні фанати світу моди, настав – у проекті Топ-модель по-українськи 3 сезон 1 випуск стартував наймасштабніший кастинг за всі сезони реаліті! З декількох тисяч претенденток експерти повинні вибрати тільки 15 учасниць, які зможуть поборотися за звання музи. Подробиці кастингу - дивись вже зараз!. Так легко вийти на доленосний подіум учасницям не вдасться. У новому сезоні Алла Костромічова, Соня Плакидюк, Сергій Нікітюк та Володимир Демчинський кардинально змінили правила. Щоб почути вердикт суворих критиків, дівчатам потрібно зробити гуртову снеп-світлину. На кожному знімку – по 10 претенденток, які мають тільки один шанс вразити та закохати в себе вимогливих експертів. Чи зможуть учасниці забути про хвилювання та довести свій професіоналізм?

Соціальні меседжі проти модельної зовнішності. Топ-модель по-українськи. Сезон 3. Випуск 1. Частина 2

Ти дивишся продовження Топ-модель по-українськи (2019) випуск 1. Спробувати свої сили на подіумі прийшла 18-річна першокурсниця історичного факультету Таня. Дівчина підготувала для суддів соціальну промову про навколишнє середовище. Але чи вибрала вона правильну стратегію? Адже експерти оцінюють не її позицію, а параметри та харизму… А ось наступна учасниця має іншу тактику "зваблення" суворих експертів. Наталя на свої 17 років дуже темпераментна, самовпевнена та зухвала. Її енергетику відразу відчула Алла Костромічова. Та чи вдасться їй потрапити до 15 найкращих?

Пірсинг, тату та фіолетове волосся — чи є шанс у таких дівчат? Топ-модель по-українськи. Сезон 3. Випуск 1. Частина 3

Соня Плакидюк у шоу Топ-модель по-українськи 30.08.2019 запропонувала Аллі, Сергію та Вові обрати дівчат з нетиповими та цікавими типажами! Пірсинги, кольорове волосся, тату, маскулінність, незвичайні раси – таких моделей дизайнери розбирають, яка гарячі пиріжки! Однак чи зможе андеграунд вразити прискіпливих експертів? Окрім зовнішньої епатажності, дівчата застосували важку артилерію: еротичні танці, співи, акторська майстерність… Та чи цього достатньо? Можливо, дівчатам варто сконцентруватися на дефіле? Вражати не зовнішністю, а бажанням, енергетикою та сором’язливістю! Так подумала львівська пацанка Яра та прийшла підкорювати експертів. Дівчина не вміє ходити на каблуках, позувати та боїться фотокамери! Чи дасть Сергій Нікітюк шанс нежіночній Ярині?

Метафізичне порно від потойбічної художниці. Візьмуть? Топ-модель по-українськи. Сезон 3. Випуск 1. Частина 4

Дивись онлайн у Топ-модель по-українськи 3 сезон 1 випуск від 30.08.2019 та на побачиш дефіле загадкової художниці, яка живе атомами, зірками, символами та забобонами. А. – так назвала себе ще одна претендентка на місце у найпопулярнішому fashion-проект країни. Дівчина вийшла на подіум у подертому одязі, з незвичайними аксесуарами та без підборів. Та почала розповідати суддям про вищі сили. Алла Костромічова швидко поставила діагноз – сюртартхауз! Однак як на дивну учасницю відреагують решта експертів? І головне: чи потрапить А. до 15-ки найкращих моделей?

Дівчина Яни Кутишевської повернулася на подіум. Топ-модель по-українськи. Сезон 3. Випуск 1. Частина 5

Увагу суддів у Топ-модель по-українськи (30.08.2019) прикувала учасниця минулого сезону, дівчина переможниці Яни Кутишевської! Лєра повернулася на подіум, щоб довести експертам – вони недооцінили її та вигнали з проєкту як найсильнішу модель. Однак чи дадуть Алла Костромічова, Сергій Нікітюк та Соня Плакидюк ще один шанс самовпевненій Лєрі? До речі, Володимир Демчинський категорично проти її участі… Як складеться доля Валерії?

Все выпуски проекта "Топ-модель по-украински" и сопутствующие новости смотрите у нас.

Источник фото: Инстаграм topmodels_ukraine , сайт Нового канала