Фанатам, приготуватися! Культова сага про вампірів "Сутінки" стане серіалом

Новини культури
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Фанатів романтичної історії кохання Белли Свон і Едварда Каллена чекає сюрприз — скоро з'явиться ремейк на культовий фільм "Сутінки". Кіностудія Lionsgate Television розпочала роботу над серіалом за романами Стефані Маєр. Подробиці дізнайтеся на HOCHU.ua!

Як пише The Hollywood Reporter , проєкт уже увійшов у роботу, проте його деталі поки що тримаються в секреті. Зокрема, невідомо і хто виконає головні ролі Белли та Едварда, яких у фільмі виконували Крістен Стюарт і Роберт Паттісон. Крім того, у нового серіалу поки немає сценариста, проте очікується, що письменниця романів візьме участь у роботі.

Вік Годфрі та Ерік Фейг — колишній співпрезидент Lionsgate Motion Picture Group — призначені виконавчими продюсерами серіалу. Працюючи в Summit Entertainment, Фейг, як відомо, придбав права на серію книг "Сутінки" після того, як Paramount Pictures відмовилися від них.

Related video

Нагадаємо, франшиза "Сутінків" складається з кількох фільмів. Ще їх називають "Сутінковою сагою". У фільмах знімалися Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Тейлор Лотнер, Ешлі Грін та інші. Перша частина, "Сутінки", була випущена в листопаді 2008 року, а фінальна — в листопаді 2012-го. Сама письменниця Стефані Маєр зізнавалася, що не очікувала такого резонансу навколо її книжок, які стали популярними в усьому світі.

Вже цього літа наші серця та екрани захопить рожевий світ... Нещодавно стала відома дата виходу фільму "Барбі" , акторський склад, сюжет та інші подробиці!