Масаж гуаша: поради косметолога для тих, хто хоче проводити процедуру вдома
Масаж гуаша - це відома техніка, яка прийшла до нас з Китаю. Від інших популярних технік масаж гуаша відрізняється тим, що виконується спеціальними скребками. Гуаша хвалять, люблять і критикують. І не дивно, адже кожна техніка має свої позитивні та негативні сторони.
Редакція "Хочу" дізналася, на що варто звернути увагу тим, хто хоче самостійно використати техніку гуаша.
Масаж скребком гуаша: плюси та критика
Масаж обличчя гуаша, на думку шанувальників, робить шкіру сяючою, гладкою та підтягнутою. Навіть більше – техніка посилює кровообіг у дермі, що своєю чергою уповільнює процеси старіння.
Дерматологи та косметологи критичніші й не поспішають робити остаточні висновки про користь техніки й підкреслюють, що гуаша масаж варто використовувати на додаток до лікування, а не єдиний метод.
Гуаша для обличчя: що кажуть експерти
Самомасаж гуаша не варто розпочинати без консультації з косметологом чи дерматологом. Так, косметолог Станіслав Заремба радить звернутись до експертів навіть на етапі вибору скребка для процедури.
Під час консультації фахівець також враховує стан шкіри, оскільки масаж гуаша для обличчя корисний не всім.
Масаж гуаша: техніка
"Перед початком процедури потрібно ретельно очистити шкіру і нанести препарат для масажу. Скребок гуаша варто проводити тільки по косметичному маслу, яке надає довге ковзання. Сироватки, креми та інші засоби, що швидко всмоктуються, для цієї техніки використовувати не варто - можна травмувати шкіру й отримати синці. Масаж проводиться із середнім тиском від центру до периферії. Після процедури потрібно ретельно очистити шкіру, закрити маскою за типом шкіри та нанести продукти особистого догляду", – зазначає Станіслав.
Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.
Раніше ми розповідали про те, як подбати про ніжну шкіру навколо очей. П'ять простих кроків допоможуть підтримувати цю зону у хорошому стані.