Міфи про пластичну хірургію: де правда, а де брехня — розповідає Едгар Камінський

Догляд за обличчям і тілом
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Міфів, які існують у сфері пластичної хірургії, досі дуже багато. Через брак знань та корисної інформації люди починають вигадувати якісь неймовірні речі та підвищувати градус скепсису до цього розділу хірургії.

HOCHU.ua поговорив із відомим українським пластичним хірургом Едгаром Камінським , щоб розвіяти певні міфи, які й досі існують в народі. Закриймо хоч би ці 6 пунктів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Які міфи існують про пластичну хірургію

Міфи про пластичну хірургію

Фото: Unsplash

Міф №1: Пластична хірургія тільки для жінок і чоловіки свою зовнішність не вдосконалюють у такий спосіб

Чоловіки рідше звертаються до пластичних хірургів — це справді міф. Топова операція серед чоловіків: пластика повік, підтяжка обличчя та ліпосакція. На наступному щаблі за полярністю — ринопластика.

Міф №2: З грудними імплантами неможливо годувати немовля

Цей міф дуже старий і його вже давно спростували. Після збільшення грудей імплантом жодних проблем із лактацією немає. Доведено, що годувати з імплантами можна і жодних негативних наслідків ні для матері, ні для дитини не існує. Він не впливає на якість та тривалість лактації.

Міф №3: Ліпосакція найнебезпечніша операція

Так, справді за рівнем смертності ця операція виділяється серед інших. Для довідки: ліпосакція — видалення надлишкових підшкірно-жирових відкладень за допомогою хірургічного втручання.

Яка найопасніша операція в пластичній хірургії

Фото: Freepik

Міф №4: Хірург не може відмовити пацієнтові в операції, навіть якщо ця операція, на думку лікаря, може зіпсувати зовнішність

Естетична операція — це не обов'язкова операція, і хірург завжди може відмовити, якщо його естетичні погляди не збігаються з поглядами клієнта. Пластичний хірург повинен бути за сумісництвом й психологом, щоб побачити та помітити психологічні проблеми у людини, яка звертається до неї з тим чи іншим проханням.

Міф № 5: Великі пухкі щічки відволікатимуть від зморшок

Пухкі, налиті, пружні щоки можуть бути лише в молодості. Потім вони або зникають або опускаються. У молодому віці зморшок менше, тому може і складається така ілюзія, що чим більше щічки, то менше зморшок. Але річ не в щоках, а в природних процесах старіння. Коли людина худне, зморшки на обличчі стають помітнішими. Ось і весь фокус.

Едгар Камінський розповів про міфи в пластичній хірургії

Фото: Freepik

Міф №6: Після ринопластики ніс дуже крихкий і може відвалитися

Відвалитися ніс не може. Але все залежить від техніки і якщо потрапити до рук поганого хірурга, то він може пошкодити багато важливих структур, які будуть нестабільні й можуть з часом, після операції, деформуватися, завалитися вправо або вліво. Тому важливо уважно вибирати хірурга, наважуючись на подібну операцію.

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті  HOCHU.ua , носить виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Вам також буде цікаво дізнатися, від якої косметики варто відмовитися влітку , щоб не було жирного блиску. Зібрали для вас кілька корисних порад косметологів.