Як легко та безпечно прибрати врослі волосини в домашніх умовах: ТОП-5 порад

Догляд за обличчям і тілом
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Вросле волосся не тільки незручне, але іноді й досить болісне явище. Особливо часто ця проблема виникає на ногах та в зоні бікіні. Проте не обов'язково відразу записуватися до спеціаліста - іноді видалити вросле волосся можна самостійно. Як це зробити - розповідаємо далі.  

За можливості все ж краще розв'язувати цю проблему у професійного косметолога. Особливо, якщо є підозра на інфекцію або вам не вдається самостійно відкрити пору. В простіших випадках існує кілька безпечних методів, які можна застосувати проти врослого волосся в домашніх умовах.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
  1. Гарячі компреси. Змочіть рушник у гарячій воді та прикладіть до проблемної зони на 10-15 хвилин. Це допоможе розкрити пору і після цього дістати врослу волосину.

  2. Ексфоліація. Іноді звільненню врослого волоска заважає ороговіла шкіра. Аби її видалити, скористайтесь м’яким скрабом.

  3. Спеціальні косметичні засоби. Сьогодні косметологічна індустрія пропонує широкий вибір різноманітних кремів, лосьйонів та гелів, які містять спеціальні інгредієнти, що допомагають звільнитися від врослого волосся. Оберіть той, який підійде вам за описом та ціною.

  4. Пінцет. Якщо ви бачите волосину, яка вросла, обережно витягніть її за допомогою пінцету. Головне при цьому не поранити шкіру.

  5. Ні в якому випадку не видавлюйте вросле волосся. Крім болісних відчуттів ви також можете занести в рану інфекцію, що призведе до подальших проблем зі шкірою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Також ми писали, як швидко відростити брови в домашніх умовах. Ці способи прості, але дієві. Спробуйте!

Фото: pexels.com