Перманентний макіяж брів: популярні техніки, особливості процедури та результат

Догляд за обличчям і тілом
Катерина Грисюк

Катерина Грисюк

Журналістка

Отримати густі брови можна за 1-2 процедури, достатньо просто зробити перманентний татуаж брів. Сьогодні ми розповімо детальніше про цю популярну б'юті-процедуру. Нашим помічником, експертом під час написання матеріалу стала Світлана Максименко, майстер перманентного макіяжу та викладач курсів. Раніше вона висвітлювала цю тему на сайті woow.ua.

Якщо у вас є страхи, найімовірніше, вони зникнуть, якщо ви дізнаєтеся більше про перманент брів. Завдяки йому мільйони жінок по всьому світу стали красивішими, підкреслили свої переваги. А скільки часу вони заощадили в результаті!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Поверхневий перманент брів також інакше називають татуажем. Він позбавляє вас необхідності підфарбовувати волоски приблизно 1-2 роки. Виконаний у професійного майстра, перманент брів має натуральний вигляд і підкреслює переваги зовнішності. Під час його нанесення може відчуватися лише легкий дискомфорт.

Результат тримається кілька років. Татуаж тьмяніє поступово. Але якщо зроблений невдало, виправити його непросто і неприємно.

Як проводиться процедура перманентного напилення брів? Прості правила безпеки та комфорту

Перманентний макіяж брів: популярні техніки, особливості процедури та результат - фото №1
freepik

Сам по собі перманентний макіяж абсолютно безпечний, але, як і будь-яке втручання в організм, ця процедура таїть у собі певну частку ризику. Небезпеку дуже легко обійти, якщо дотримуватися простих правил. Перш за все, варто вивчити список протипоказань. Він не дуже великий, тож переживати не варто. Для середньостатистичної здорової жінки процедура доступна,

— каже Світлана.

Протипоказань небагато:

  • запалення в ділянці обробки, наприклад, за того ж акне або за будь-якої іншої шкірної хвороби;

  • декомпенсований діабет, не взятий під контроль клієнткою;

  • пухлини різної локалізації, не обов'язково навіть у ділянці обличчя;

  • загострення хронічних захворювань;

  • гарячкові стани;

  • СНІД, гепатит;

  • відносним показанням вважається вагітність: результат може бути бляклим, пігмент просто не триматиметься, оскільки змінюється гормональний фон;

  • відносним протипоказанням також можна вважати герпес, якщо він активізувався, процедуру найкраще відкласти до кращих часів.

За кілька днів до перманенту брів краще відмовитися від вживання алкоголю. Небажано вирушати в салон під час менструації, ваша чутливість у цей період буде посилена.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Процедура проходить у кілька етапів:

  1. Спочатку майстер очищає шкіру.

  2. Після очищення робиться корекція форми брів.

  3. Потім наноситься місцева анестезія, спеціальний гель на поверхню шкіри.

  4. Майстер наносить розмітку майбутньої форми брів.

  5. Ви вибираєте разом із ним майбутній відтінок перманенту.

  6. Пігмент вводиться під шкіру за допомогою спеціальних дуже тонких голок, через що може бути невеликий дискомфорт. Усе залежить від індивідуального порогу чутливості.

  7. Наносяться заспокійливі та дезінфікуючі засоби.

Пігменти відрізняються за складом, формою випуску та призначенням. Склад може бути органічним, повністю синтетичним і гібридним.

Сучасні техніки перманентного макіяжу брів

Перманентний макіяж брів: популярні техніки, особливості процедури та результат - фото №2
pixabay

Існує кілька методик. Вибір техніки робиться залежно від того результату, який хочеться отримати.

"Пудрове напилення"

Це дуже м'який татуаж. Він виглядає, як легкий серпанок, нагадує денний макіяж. Виглядає максимально природно, а відтінок підбирається під зовнішність клієнтки. Такий перманент брів нетравматичний, голка вводиться на глибину всього 1 мм. За класичної техніки глибина нанесення барвника приблизно 1,5 мм.

Волосковий перманентний макіяж брів

Робиться за особливою технікою, що імітує натуральні волоски. Це дуже хороший варіант на той випадок, якщо брови мають світлий відтінок або просто дуже рідкісні від природи.

Мікроблейдинг

Робляться невеликі надрізи, в які вводиться барвник. Звучить досить страшно, але насправді не варто боятися: застосовується знеболювання, тож буде тільки невеликий дискомфорт і все.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Перманент брів: як він заживає по днях?

День 1. Після татуажу відразу брови мають акуратний вигляд.

День 2. Брови набувають темнішого відтінку.

День 3. Кірочки підсихають.

День 4.  Кірочки ущільнюються. Не варто здирати їх.

День 6.  Кірочки сходять, але кінцевий відтінок встановиться приблизно через 2 тижні, а через 6 можна буде зробити корекцію.

Догляд за бровами після процедури

Уважно ставтеся до цієї зони особливо в перші дні:

  1. Перші два дні краще не вмиватися, а брови обробляти хлоргексидином. На допомогу прийде міцелярна вода, вона очистить шкіру обличчя.

  2. Перші пару тижнів не варто користуватися декоративною косметикою для брів.

  3. Сауна, лазня, солярій перебувають під забороною 2 тижні після перманенту брів.

  4. Корекція може знадобитися через 4-6 тижнів, майстер про це повідомить. Процедура потрібна не завжди.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Від чого залежить, скільки триматиметься перманент брів?

Як підібрати колір перманентного макіяжу брів, залежно від зовнішності

Перманентний макіяж брів: популярні техніки, особливості процедури та результат - фото №3
pixabay

Тільки якщо брови пасують до кольору шкіри та волосся, вони мають гарний вигляд. Дивно бачити блондинок з густими, дуже темними, майже чорними бровами. Ця особливість занадто впадає в очі. Варто враховувати цей момент, коли ви змінюєте колір волосся. У блондинок брови на тон темніші, як і в рудих. У брюнеток усе навпаки: природно виглядає тон світліший, ніж волосся на голові.

Чорну фарбу краще взагалі не використовувати. Вона матиме грубий, вульгарний вигляд.

Форма брів, залежно від обличчя

Прямі брови мають гарний вигляд на витягнутому обличчі. Круглому ж краще підходить форма з легким вигином. Квадратному, прямокутному обличчю потрібна плавність, тому форма брови має бути вигнутою. І тільки у власниць овального обличчя є незаперечна перевага: абсолютно будь-які брови будуть їм до лиця!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Видалення перманентного татуажу брів

Якщо все ж результат не порадував, не варто самостійно намагатися видалити пігмент. Вам може допомогти:

  • Видалення лазером. По суті, це лазерне шліфування. Не найприємніша, досить болюча процедура, яку потрібно буде повторити 5-8 разів. Робити це краще в умовах клініки.

  • Перекриття фарбувальним пігментом у тон шкіри. Фактично, процедура технічно і є нанесення перманенту. Знову ж таки, потрібен досвідчений майстер. У цьому випадку вкрай важливо правильно підібрати відтінок.

Перманентні брови: до і після

Подивіться відео, щоб дізнатися, чого можна очікувати після процедури. Але варто все-таки пам'ятати про те, що кожна жінка індивідуальна. Як і реакції організму.

Підбір техніки перманентного макіяжу багато в чому залежить від початкового стану брів. Досвідчений майстер врахує і густоту, і колір, і вигин, подбає про те, щоб зробити корекцію, і звісно, щоб позбавити клієнтку больових відчуттів.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми розповідали про ламінування брів. Це ще одна дуже популярна зараз процедура, про яку, однак, перед тим, як звернутися до майстра, потрібно багато чого дізнатися!

Головне фото: freepik