Без подразнень і порізів: 9 головних правил безпечного гоління ніг

Догляд за обличчям і тілом
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Регулярне гоління ніг — такий же ритуал для багатьох жінок, як і чищення зубів. Старий перевірений метод позбавлення від волосся підкуповує своєю простотою. Здавалося б, наносиш крем, проводиш станком, змиваєш воду — і ніжки знову гладкі. Однак, як все відбувається насправді? Поспіхом, перед роботою, іноді по-сухому, на мило, часто з порізами, а згодом і з подразненням. А ще гірше — пізніше виявляється, що деякі ділянки взагалі не поголені...

Насправді цей процес, доведений нами до автоматизму, потребує більш уважного підходу. Зараз ми розповімо про 9 найпоширеніших помилок під час гоління.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

1. Використання холодної води

Гоління під холодною водою, звісно ж, не кінець світу, але й не допоможе вам отримати хороший результат. Річ у тім, що холодна вода звужує пори, що, своєю чергою, знижує ефективність гоління. Тепла ж вода пом'якшує саму волосину і відкриває фолікули, що полегшує сам процес і дає змогу голитися більш гладко.

2. Голимося без зволікання

Якщо ви голитеся під час прийому душу, то зробіть це вже у фіналі. Чи, принаймні, хоча б після 3 хв  під водою. Так волосся набере вологу і буде легше голитися, а станок не затупиться.

Без подразнень і порізів: 9 головних правил безпечного гоління ніг - фото №1

3. Гоління серед ночі

Багато хто з дам голить ноги під час вечірнього душу. З одного боку правильно - хтозна, що саме обіцяє ніч із коханим. Але з іншого - це робити не варто з кількох причин. По-перше, волосся вночі росте активніше, тому вранці все одно доведеться "оновлювати" ніжки. По-друге, вранці шкіра більш пружна, що робить процес набагато зручнішим.

4. Ігнорування скрабу

Цей пункт під час гоління практично нівелюється жінками. А даремно. Скрабування ніжок перед голінням має стати вашою звичкою, адже відлущування мертвих клітин запобігає порізам і врослому волоссю.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

5. Мило замість гелю

Використовувати мило - це все одно, що голитися по-сухому. Травматично і з наслідками. Киньте цю огидну звичку! Купіть спеціальний гель або пінку для гоління. На худий кінець, якщо цього не виявилося під рукою - використовуйте кондиціонер для волосся. Від одного разу нічого не станеться, але це все одно краще, ніж мило, яке сушить шкіру.

6. Тупа бритва

Станок для гоління - це ваше знаряддя в боротьбі з підступними волосками на вашому тілі. Тому лезо не може бути тупим! Дехто примудряється використовувати одноразові бритви навіть після того, як відпадає смужка пом'якшувального засобу на ньому. Такий підхід до власного тіла - просто варварство. Не поскупіться на якісну бритву зі змінною касетою. Вона прослужить вам довше, а результат буде кращим. Станок або лезо рекомендують міняти після 3-4 використання.

Без подразнень і порізів: 9 головних правил безпечного гоління ніг - фото №2

7. Гоління проти росту волосся

Більшість жінок голять волосся проти його росту. Мовляв, так ефективніше. Насправді, так, це правда. Але таким чином травмується фолікула волосини, і в результаті ми отримуємо врослі волоски.

8. Багаторазове проведення станком по нозі

Поголити ноги ідеально за один раз практично неможливо. Тому станок ковзає по нозі знову і знову. Однак косметологи радять запам'ятати одне правило - більше двох разів одну ділянку не голити! Інакше гарантоване подразнення.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

9. Відсутність зволоження шкіри

Поголилися, помилися, вискочили з ванної і, як казала Верочка зі "Службового роману", почухали на роботу. Не забувайте, що після, як би ми не старалися, але все-таки травматичного гоління, треба шкіру зволожити і заспокоїти. Використовуйте гель або бальзам, краще з охолоджувальним ефектом.

І наостанок, пам'ятайте: не можна голити ноги перед походом у солярій, а також, якщо шкіра запалена.

Раніше ми також розкривали секрети лазерної епіляції: що це за процедура і як вона працює, чи є якісь побічні ефекти, як правильно готуватися до лазерної епіляції і коли ж буде видно її результати. Дізнавшись про все це, ви зможете визначитися, чи дійсно ця процедура вам підходить і чи взагалі варта вона того.

Головне фото: bhub.com.ua