Названо наймоднішу стрижку на літо 2023 року, яка відмінно підходить для тонкого волосся (ФОТО)

Догляд за волоссям
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Не знаєте, яку стрижку зробити цього літа, щоб бути в тренді? Стилісти назвали наймоднішу зачіску цього сезону. До речі, вона стане ідеальним варіантом для красунь з тонким волоссям!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Блант боб, або тупий боб — це каре з рівним зрізом, яке підходить практично всім жінкам. У 2023 році ця стрижка стала чи не найголовнішим трендом, і на це є кілька причин. Стильна та мінімалістична стрижка блант боб надає волоссю акуратного та елегантного вигляду. До того ж така зачіска допомагає візуально створити ефект густого волосся, внаслідок чого відмінно підходить тим дівчатам, у яких тонкі локони.

Related video

Ще одна перевага цієї стрижки полягає в тому, що вона не вимагає складного укладання. Щоб укласти блант боб, досить просто висушити феном волосся і випрямити його. Однак, якщо вам хочеться створити більш жіночний та романтичний образ, ви можете використовувати бігуді або плойку.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто робити стрижку блант боба цього літа, то погляньте на ці фото. Таку зачіску вибирають багато зірок, які цінують елегантність і бажають виглядати завжди на всі 100%.

Названо наймоднішу стрижку на літо 2023 року, яка відмінно підходить для тонкого волосся (ФОТО) - фото №1
Названо наймоднішу стрижку на літо 2023 року, яка відмінно підходить для тонкого волосся (ФОТО) - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми розповіли, чи дійсно під час миття голови волосся потрібно намилювати двічі . Мало хто знає правильну відповідь.