Пористе волосся: розповідаємо що це значить і які в нього особливості

Догляд за волоссям
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Перш ніж обирати будь-який засіб для домашнього догляду за волоссям , треба зрозуміти до якого типу воно належить. Зокрема, яка в нього пористість, тобто здатність поглинати вологу. Навіщо це потрібно та як її визначити - читай на HOCHU.UA.

Типи пористості волосся

Перш за все, розберімось з типами пористості, яких є три.

Related video

►  Низька пористість свідчить про щільне прилягання лусочок волосся один до одного. Таке волосся складніше фарбується та відновлюється.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Середня пористість. За таким волоссям легше доглядати та здійснювати процедури, пов'язані з нанесенням агресивних хімічних складів.

Висока пористість означає, що волосся сильно пошкоджене. До речі, кучеряве волосся завжди пористе - воно дуже швидко втрачає вологу через надто розкриту кутикулу.

Здебільшого пористість волосся закладена природою, але може змінюватися через гормональні збої та різні процедури, що пошкоджують волосся (постійний вплив гарячих температур, ботоксу чи кератину).

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Як визначити свій тип?

Для цього проведіть невеликий тест в домашніх умовах. Налийте воду у прозору склянку, опустіть туди одну волосину. Через 2-3 хвилини оцініть результат: низькопористе волосся залишиться на поверхні води, середньопористе - опуститься під неї, високопористе - опуститься на саме дно.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, скільки разів в тиждень потрібно мити голову . Користуйтеся цими лайфхаками, щоб мати здорове волосся.