Розкрито секрет розкішного волосся індійських жінок. Вони користуються лише одним популярним засобом

Догляд за волоссям
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Якщо ви хоч раз дивилися індійське кіно, то могли помітити, що у всіх акторок неймовірно довге, густе і блискуче волосся. Однак це стосується не тільки зірок, а й усіх індіанок, адже вони — володарки, ймовірно, найсильнішого та найкрасивішого волосся у світі. У чому секрет індійських жінок? Виявляється, вони використовують один добре і давно відомий продукт, але роблять це правильно.

Отже, не будемо тягнути, весь секрет у кокосовому маслі. Саме його практично з перших днів свого життя використовують індійські жінки. Однак вони не просто наносять його на волосся, а проводять процедуру "чампі".

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

"Чампі" — це масаж шкіри голови гарячим маслом. Олія нагрівається на плиті кілька секунд, а потім індіанки масажують шкіру голови круговими рухами. Роблять вони це два рази на тиждень.

Розкрито секрет розкішного волосся індійських жінок. Вони користуються лише одним популярним засобом - фото №1

Цей древній засіб дійсно ефективний, оскільки кокосова олія містить лауринову кислоту і вітамін Е, які глибоко доглядають волосся, запобігають січеним кінцям, а масаж покращує кровообіг і стимулює ріст волосся. Стародавній ритуал "чампі" також чудово допомагає мамам, які страждають від випадання волосся після пологів. Важливо робити це регулярно — не менше двох разів на тиждень, за годину до миття голови, впродовж місяця. Скоро ви відчуєте, як нове маленьке волосся починає проростати по всій голові. Це справді дивне, але приємне відчуття.

Кокосове масло індійські жінки також використовують у боротьбі проти лупи. Шампуні проти лупи містять багато хімічних речовин, які не зовсім підходять для сухої шкіри голови, що свербить і лущиться. А ось кокосова олія має не тільки протигрибкові, протимікробні та антибактеріальні властивості, але ще й відрізняється натуральністю.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми розповіли, чи справді під час миття голови волосся треба намилювати двічі . Мало хто знає правильну відповідь.