Як зміцнити нігті вдома: 11 працюючих порад

Манікюр і педикюр
Тамара Черкасова

Тамара Черкасова

Журналістка

На стан нігтів впливає багато чинників – спосіб життя, звички, побутова хімія. Всі ці фактори можуть зробити нігті ламкими. Але не все втрачено! Редакція Хочу дізналася, як зміцнити нігті у домашніх умовах.

Як зміцнити нігті: 11 порад

Видання Нealthline перерахувало 11 порад, дотримуючись яких можна зміцнити нігті та покращити їхнє здоров'я. Їх можна використовувати у комплексі для кращого ефекту.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Додайте біотин

Біотин (вітамін Н, вітамін В7) - один із вітамінів групи В. Біотин розчинний у воді, тому варто переконатися в тому, що ви щодня поповнюєте його вміст в організмі. Він міститься в сардинах, варених яйцях та бобових, а також у вітамінних добавках. Але перед тим, як починати приймати біотин, варто проконсультуватися з лікарем, щоб переконатися, що ця добавка безпечна саме для вас.

Скорочення контакту із водою

Надмірна дія води на нігті може призвести до їх ослаблення та ламкості. Важливо надягати рукавички під час миття посуду і намагатися не тримати руки у воді, коли ви лежите у ванні.

Боротьба з зневодненням

Для підтримки здоров'я нігтів вода просто необхідна, тому що зневоднення може стати причиною ламкості та відшарування. Намагайтеся випивати денну норму води – це корисно як для нігтьової пластини, але й всього організму.

Перегляньте своє харчування

Для того щоб зміцнити нігті, необхідно дотримуватися різноманітного харчування і намагатися вживати продукти, багаті на поживні речовини, а також приймати полівітаміни з мінералами.

Будьте обережні з продуктами для нігтів

Багато лаків та засобів для нігтів містять агресивні хімічні компоненти, які можуть завдати шкоди пластині. Уникайте рідини для зняття з вмістом ацетону, оскільки вони можуть негативно вплинути на нігті. А також намагайтеся вибирати нетоксичні лаки та засоби догляду, а також засоби для зняття лаку без ацетону. А при використанні дезінфікуючих засобів для рук слід уникати їхнього потрапляння на нігті.

Користуйтесь рукавичками

Не забувайте про гумові рукавички – засоби для чищення часто містять хімічні речовини, які можуть послабити ніготь. Та й рукам загалом не варто постійно контактувати із побутовою хімією.

Дайте нігтям відпочити

Не ходіть із покриттям (лак, гель-лак) постійно, дайте нігтям побути без лаку тиждень, якщо їхній стан погіршився.

Носіть короткі нігті

Довгі нігті з більшою ймовірністю зламаються, особливо якщо пластина вже ослаблена.

Не використовуйте нігті як інструмент

Нігті - не викрутка і не відкривашка. Якщо ви хочете здорові нігті, не використовуйте їх як інструменти.

Використовуйте крем

Наносите крем не лише на руки, а й на нігті. Їм теж потрібне зволоження.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Поговоріть зі своїм лікарем

За відсутності видимих покращень після кількох тижнів дотримання рекомендацій рекомендується консультація з дерматологом або спеціалістом з догляду за шкірою. Вони допоможуть підібрати індивідуальне лікування для зміцнення нігтів.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Раніше ми писали про те, чим шелак відрізняється від гель-лаку. Справа тут не тільки в назві, а й у палітрі та техніці нанесення.