Джіджі Хадід продемонструвала стильний та комфортний образ для ранньої осені (ФОТО)

Ікони стилю
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Минулого місяця ми розповідали, що Джіджі Хадід заарештували в аеропорту через наркотики, а сьогодні поділимося її світлинами з прогулянки у Нью-Йорку. Під час неї модель продемонструвала стильний та водночас комфортний образ на ранню осінь. Показуємо, як виглядала знаменитість - у цій статті на HOCHU.ua.

Американська модель Джіджі Хадід потрапила в об'єктиви папараці під час своєї прогулянки вулицями Нью-Йорку. Про це пише Daily Mail.

Знаменитість була одягнена в стильний повсякденний одяг. Зокрема, білосніжну футболку, яку пізніше доповнила білим светром, блакитними джинси з низькою посадкою вільного крою. Доповнювали образ чорні шкіряні лофери, темні окуляри та велика плетена сумка зі світлим біло-блакитним картатим візерунком. З прикрас модель обрала золоту каблучку та масивні підвіски на шию.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Фото: dailymail.co.uk
Фото: dailymail.co.uk
Фото: dailymail.co.uk
Фото: dailymail.co.uk

На Джіджі був мінімальний макіяж з яскравими рум'янами персикового кольору та вишневим відтінком помади на губах. Волосся вона залишила розпущеним.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що її сестра Белла Хадід пройшла 100-денний курс лікування небезпечного захворювання. Як виглядає модель зараз , ви можете переглянути у цій статті.

Фото: @gigihadid