Як швидко і безболісно розносити нове взуття: 5 порад від фармацевтів

Практичні поради
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Нині покійна королева Єлизавета ніколи не переживала, що може натерти ноги новим взуттям. В чому її секрет? Просто за неї нову пару розношувала інша людина з таким, як у королеви, розміром взуття. Звісно, ми з вами такої розкоші собі дозволити не можемо, тому скористаємося іншими, але не менш дієвими методами боротьби з мозолями.

За словами фармацевтів Telegram-каналу “Досвідчений фармацевт” , допоки нове взуття не звикне до ноги, неприємних відчуттів можна уникнути, якщо скористатися наступними засобами:

► Стік від мозолів можна придбати у будь-якій аптеці. Перед використанням стіку одягніть нове взуття та трохи походіть. Так ви зрозумієте, в яких саме місцях воно натирає - саме їх і помастіть. Але якщо мозоль, міхур чи рана вже з'явилися - наносити засіб немає сенсу.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

► Силіконовий пластир стане в пригоді, коли вже утворились мозоль або ранка. Його перевага перед звичайними пластирами - міцніше тримається і не такий помітний.

► Антиперспірант. Коли нога потіє, виникає тертя, а вже від нього - мозоль. Тому перед тим, як застрибнути в нову пару взуття, відразу після душу нанесіть на ноги звичайний антиперспірант у вигляді спрею.

► Накладки на взуття. У взуттєвих магазинах можна придбати спеціальні накладки, які клеяться на задник. Таким чином ви збережете свою ніжну п'яточку від мозолів та крові.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

► Вазелін. Дешева, але менш практична заміна стіку. Придбайте в будь-якій аптеці й нанесіть на вразливі місця масажними рухами.

Раніше ми писали про найзручніше взуття на літо 2023. Перегляньте, які моделі не тільки модні, але ще й комфортні!

Фото: pexels.com