Як прати кросівки у пральній машині: докладна інструкція для всіх моделей

Лайфхаки
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Кросівки — це взуття, яке можна носити цілий рік. У списку речей базового гардероба на літо часто можна побачити білі кросівки або кеди, адже з ними виходять стильні та комфортні образи. Важливо, щоб взуття виглядало акуратним і чистим, тому за ним потрібно правильно і регулярно доглядати.

Портал Pixelinform опублікував докладну універсальну інструкцію, як потрібно правильно прати кросівки у пральній машинці. Зверніть увагу на важливий момент сушіння взуття після прання.

Як правильно прати кросівки: покрокова інструкція

Related video
Як правильно прати кросівки

Фото: Freepik

Цей лайфхак підійде для прання будь-яких кросівок, вважайте, що інструкція є універсальною. Але є один нюанс: прати кросівки та кеди з натуральної шкіри краще руками, а не в пральній машинці. У решті випадків використовуйте цю схему:

  1. Спочатку потрібно вибрати режим прання, який підходить для матеріалу кросівок. Швидше за все, це буде "ніжне" або "ручне" прання.

  2. Для прання використовуйте щадний миючий засіб і теплу воду.

  3. Що стосується віджиму, то його потрібно встановити на найнижчу швидкість або вимкнути зовсім.

  4. Перед пранням із кросівок потрібно дістати устілки та шнурки. Бажано покласти взуття у спеціальний мішок для прання або у наволочки.

У чому прати кросівки
  1. Після прання кросівкам потрібно дати висохнути на повітрі. Дуже важливий момент: не сушіть кросівки на батареї або на відкритому сонці, адже це може призвести до пошкодження матеріалу та деформації взуття.

  2. Якщо ви побачили, що після прання на поверхні кросівок залишилися якісь плями, то потрібно знову використовувати м'який миючий засіб або засіб для виведення плям, відповідний типу і кольору матеріалу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми також розповідали про те, як позбутися запаху поту на одязі. Ці лайфхаки не включають прання.