Від плісняви і бруду не залишиться і сліду: простий домашній засіб легко відчистить шви між плиткою

Лайфхаки
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Прибирання в домі - одна з найважливіших задач кожної господині. Раніше ми вже розповідали, навіщо мити підлогу підсоленою водою , а тепер розкажемо, як привести до ладу плитку у ванній кімнаті та на кухні.

Якщо у швах між плиткою оселився бруд і навіть пліснява, не поспішайте до магазину за традиційною побутовою хімією: є кращий варіант навести красу у домі. Про простий до геніальності засіб розповідає prostoway .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Домашній засіб для очищення швів між плиткою в домі

Від плісняви і бруду не залишиться і сліду: простий домашній засіб легко відчистить шви між плиткою - фото №1

Приготувати такий диво-засіб дуже просто. Для цього нам знадобиться всього 4 простих компоненти:

  • харчова сода;

  • будь-яка зубна паста;

  • перекис водню;

  • вода.

Всього беремо по 1 столовій ложці. Всі інгредієнти потрібно перемішати у невеличкій ємності й відразу ж нанести на проблемну ділянку. Далі вам потрібно буде трохи попрацювати старою зубною щіткою чи будь-якою іншою щіточкою з жорстким ворсом. Залишки засобу легко змиваються звичайною чистою водою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Скориставшись цим простим лайфхаком, ви побачите, що буквально за кілька хвилин ваших старань брудні запліснявілі ділянки плитки стали чистими, як нові. І магазинної “хімії” не потрібно!

Раніше ми розповідали, навіщо класти тюбик від зубної пасти у зливний бачок унітаза. Цей хитрий трюк не раз стане вам у нагоді.