Вішаємо картину без цвяхів: ви здивуєтесь, як легко це зробити!

Лайфхаки
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Впевнені, у жителів панельних будинків траплялась така ситуація: купили або отримали у подарунок картину, а повісити її не можете. Проблема в стінах, виготовлених із залізобетону - в них досить складно просвердлити отвір для цвяха. Так що, ховати витвір мистецтва в комору або під ліжко? Не обов'язково, якщо скористаєтесь цим лайфхаком.

Звичайне свердло не впорається зі шматочками граніту, які знаходяться всередині стін панельного будинку. А довбати стіну потужним перфоратором заради одного дюбеля наважиться не кожен. Щоб уникнути непотрібної роботи та водночас прикрасити свою оселю новою картиною, достатньо скористатися трьома елементами: клеєм та канцелярськими ножем і кнопкою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
  • Перед початком роботи відмітьте на шпалерах місце, де висітиме картина.

  • За допомогою канцелярського ножа зробіть розріз хрест-навхрест та відігніть шматочки шпалер.

  • Просочіть поверхню стіни без шпалер клеєм та дочекайтесь, щоб він повністю висохнув.

  • Приклейте до стіни канцелярську кнопку, попередньо загнувши її язичок вгору. Для картин, розмір яких перевищує формат А5, кнопку можна замінити невеликим гачком для одягу.

  • Переконайтесь, що гачок, на якому висітиме картина, міцно закріплений на стіні, після чого приклейте шпалери назад та сміливо вішайте на нього ваш витвір мистецтва.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, як швидко почистити клавіатуру на ноутбуці. Все, що вам знадобиться - звичайний фен!

Фото: freepik.com