Спека нам не завада! Три способи охолодити квартиру влітку без кондиціонера

Лайфхаки
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Коли на вулиці стає спекотно, жити у квартирі без кондиціонера — практично нестерпно. Однак далеко не у всіх є можливість встановити вдома таке диво техніки. На щастя, ми знаємо кілька способів, як охолодити квартиру в спеку без кондиціонера.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Спосіб №1

Related video

Не "впускайте" спеку. Провітрюйте житло тільки рано-вранці та пізно ввечері, а в решту часу тримайте двері та вікна закритими. Також варто закрити вікна щільними шторами, щоб не пропускати сонячне світло.

Спосіб №2

Вентилятор — досить бюджетна річ, яку можна використовувати, коли спекотно у квартирі. А для посилення охолодження направте потік повітря на зволожувач або поставте перед вентилятором чашку з льодом.

Спосіб №3

В цьому випадку вам знадобиться рушник чи простирадло. Цей трюк допоможе вам легше заснути у спеку. Намочіть рушник або махрове простирадло холодною водою і використовуйте його замість пледа. Це створить відчуття прохолоди та комфорту.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Ці прості способи допоможуть краще почуватися у квартирі в спеку, не купуючи дорогої техніки. Також ми розповідали, як можна використовувати кавову гущу в побуті.