Вирішили змінити корм? Будьте обережні! Що радять ветеринари

Домашні тварини
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Шлунок тварин не завжди може, так би мовити, перетравлювати гвіздки. Певні породи собак та котів мають особливо чутливу систему травлення, що реагує навіть на найменші зміни у харчуванні. Тож, щоб до стресу через повітряні тривоги не додався ще й стрес через зміну корму, робіть це поступово. Як правильно переводити пухнастиків з одного корму на інший - читайте у цій статті на HOCHU.ua.

На своїй сторінці в Instagram ветеринари клініки “Зоолюкс” розповіли, як здійснити перехід з одного корму на інший з мінімальними стресами для тварин.

За словами фахівців, іноді порушення травлення можуть бути симптомами хвороб. Також тварини мають індивідуальні особливості (чутливе травлення, харчові алергії). У таких випадках перед початком зміни корму варто звернутися за консультацією до спеціаліста, який допоможе виключити захворювання та підібрати харчування.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Якщо ж ваша тварина здорова та добре себе почуває, змінюйте корм, дотримуючись наступних рекомендацій:

  • Робіть це поступово. Потроху додавайте новий корм, водночас знижуючи кількість старого. Цей процес може тривати кілька днів або тижнів, але так організму тварини буде легше адаптуватися до змін у харчуванні. Тож проявіть терпіння.

  • Спостерігайте за реакцією улюбленця на новий корм та відмічайте будь-які зміни у його поведінці, апетиті та стані шерсті. Так ви зможете вчасно виявити якісь проблеми чи алергічні реакції.

  • Слідкуйте, щоб в улюбленця був постійний доступ до чистої питної води (і не тільки під час переходу на новий корм).

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми писали, чому кіт може напасти , коли ви його гладите. Впевнені, хоч раз таке та траплялось з господарями цих норовливих створінь. Завдяки цій статті тепер ви знатимете причини такої поведінки.

Фото: freepik.com