Інтер'єр мільйонера: які деталі нададуть житлу дорогого вигляду

Дизайн та інтер'єр
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Хочеться створити інтер'єр на мільйон, а в гаманці грошей лише на найдешевші будівельні матеріали та декор? Це не біда! Було б бажання, а вихід завжди знайдеться. Вам потрібно лише взяти за основу поради, які допоможуть зробити інтер'єр багатим, включити свою фантазію та правильно розподілити бюджет.

Як створити розкішний інтер'єр з обмеженим бюджетом

Якісні штори

Related video

Нехай вікна будуть очима вашого житла, а штори — це макіяж. Чим якісніше ви використовуєте туш, тіні та підводку, тим красивішим та елегантнішим виглядає ваш макіяж. Ось і штори в кімнаті бажано вибирати з хорошої щільної тканини, щоб вони красиво драпірувалися і не виглядали куцо. До речі, жоден мільйонер не вішає штори, що ледве закривають вікна. Тільки довгі, до самої підлоги!

Які штори треба купувати в кімнати
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Високі стелі

Дорогі квартири завжди видають високі стелі, але де такі знайдеш, якщо бюджет обмежений. Тому ви можете використовувати дизайнерські прийоми, щоб візуально зробити стелі вищими. Наприклад, можна пофарбувати в один колір стелі й стіни, можна намалювати вертикальні смуги або вибрати шпалери з таким малюнком або хоча б використовувати декор, який ніби витягуватиме стіни.

Як візуально зробити стелі вищими

Незвичайний декор

Цей "незвичайний" декор можна знайти в звичайнісіньких інтер'єрних або будівельних магазинах, на барахолках або в секонд-хенді. Якась хитромудра ваза, дивна картина, недовишита скатертина, бюст невідомо кого (краще знати кого), незвичайні скульптури — все це можна видати за експонати якоїсь дорогої художньої галереї. Мільйонери люблять дивувати подібними штучками. Але не перестарайтеся!

Які деталі додати, щоб квартира здавалась багатою

Використовуйте освітлення правильно

По-перше, якісні стильні світильники вже зроблять інтер'єр гарнішим. По-друге, правильно організоване освітлення здатне приховати недоліки приміщення та підкреслити його переваги, а також це допомагає зонувати простір. Використовуйте різні за функціоналом світильники: торшери, настільні лампи, трекові стельові світильники, точкове освітлення. Можна створювати багатошарове освітлення, яке додасть інтер'єру глибини та шику.

Цікаві світильники для кімнати

Експериментуйте зі стінами

Мільйонери люблять використовувати в інтер'єрах щось незвичне. Тому, якщо ви раптом вирішите залишити голі стіни з нерівностями і потертостями й обрамити їх у рамку з багету, то можна це все видавати за дорогий італійський дизайн. Подивіться також у будівельних магазинах, які недорогі матеріали можуть імітувати венеційську штукатурку, натуральний камінь, шовк — творіть та створюйте у себе вдома ексклюзив!

Як оздобити стіни в квартирі фото
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми розповідали про предмети інтер'єру, які роблять його застарілим та незатишним . Від деяких речей варто повністю відмовитись і навіть не везти на дачу.