Атмосферно і просторо: довершуємо інтер'єр за допомогою дзеркал (ФОТО)

Дизайн та інтер'єр
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Дзеркало — це важливий елемент оселі, який виконує не лише практичну, а й декоративну функції. Нині дзеркала використовують для оздоблення інтер'єру, адже розмаїття їхніх стилів і форм асоціюється із дороговартісними картинами. Раніше ми писали про помилки в інтер'єрі , а тепер розкажемо, як дзеркало може зробити ваше житло розкішним та стильним.

Дзеркала додають світла, простору і настрою. Вони відображають гарні стіни, вечірнє освітлення та інший декор. У залежності від смаків людини, можна обрати дзеркало нестандартної форми або ж із рамкою.

Якщо ви любите інтер'єр у королівському стилі, розкішні меблі, оздобленні бархатом і стразами, імітацію хутра тварини на підлозі, важкі, величезні світильники — вам бездоганно пасуватимуть великі і маленькі дзеркала у розкішних рамках, які нагадуватимуть середньовіччя. Такі дзеркала можуть висіти на стіні або стояти на підлозі, в залежності від їхніх розмірів.

Related video
Атмосферно і просторо: довершуємо інтер'єр за допомогою дзеркал (ФОТО) - фото №1
Атмосферно і просторо: довершуємо інтер'єр за допомогою дзеркал (ФОТО) - фото №2

Простір та атмосферність сучасному дизайну оселі нададуть величезні дзеркала на всю стіну. Вони пасують для будь-якої кімнати, будь-якого дизайну та стилю. Такі дзеркала додають чимало світла і збільшують візуально навіть найменший простір.

Атмосферно і просторо: довершуємо інтер'єр за допомогою дзеркал (ФОТО) - фото №4
Атмосферно і просторо: довершуємо інтер'єр за допомогою дзеркал (ФОТО) - фото №5

Для любителів ексклюзиву дизайнери пропонують дзеркала у рамках. Вони можуть бути виконані із самого дзеркала, а можуть бути обрамлені вітражем, імітацією плитки та іншими цікавими варіантами.

Атмосферно і просторо: довершуємо інтер'єр за допомогою дзеркал (ФОТО) - фото №9
Атмосферно і просторо: довершуємо інтер'єр за допомогою дзеркал (ФОТО) - фото №10

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як обрати відтінок для стін. Дизайнери розповіли, які тони у тренді і не набридатиму.