3 помилки, які можуть зіпсувати навіть найстильніший інтер'єр

Дизайн та інтер'єр
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Якщо ви збираєтеся робити ремонт своїми руками і вже продумали інтер'єр до дрібниць, то варто ознайомитися з сучасними тенденціями і правилами. І справа навіть не в тому, щоб створити інтер'єр, який відповідатиме останнім трендам, а в тому, щоб вам потім комфортно жилося в ньому і нічого не відволікало.

У цьому матеріалі знайомимо із трьома помилками, які можуть коштувати вам комфортного та стильного інтер'єру. Продумайте все заздалегідь, візуалізуйте картинку та постарайтеся створити інтер'єр мрії.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Помилки при оформленні інтер'єру, яких варто уникати

Створення виставки чи музею

Багато хто настільки захоплюється колекціонуванням різних предметів, що перетворює своє житло на справжній музей або галерею. Варто дотримуватися балансу, коли використовуєте декор, адже надмірна кількість може "вбити" навіть найстильніший сучасний інтер'єр.

Помили в оформленні інтер'єру

Використання надто попсових арт-об'єктів і постерів

Навіщо вам ці банальні речі, які тиражуються зі швидкістю світла? Якщо хочете створити інтер'єр, який не буде напружувати вас протягом багатьох років і залишиться поза модою та часом, то краще вибирати щось лаконічне, оригінальне, ексклюзивне.

Деталі декору, як віже не в моді

Штучні квіти

Навіть на вигляд красиві штучні квіти зіпсують ваш свіжий інтер'єр. Використання штучних квітів вже давно не в моді й говорить про відсутність смаку господарів. Чому б не купити гарні живі рослини у стильних горщиках?

Штучні квіти вже не в моді
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми розповідали про те, як візуально зробити вузький коридор більш просторим. Ці 5 простих прийомів допоможуть впоратися із завданням.