Розкішно і святково: оздоблюємо оселю вітражем (ФОТО)

Дизайн та інтер'єр
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Вітраж — це малюнок зі скла, який може мати різні форми та відтінки, у залежності від смаків замовника. Вітражі пасують і для маленьких квартир, і для великий приватних будинків. Вони пропускають більше світла, збільшують простір візуально і створюють святкову атмосферу. Раніше ми писали, як оздобити інтер'єр за допомогою дзеркал , а тепер розкажемо, які можна використати вітраж у вашій оселі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Там, де мало світла, замість частини стіни можна використати вітраж. Він стане родзинкою інтер'єру, додасть ексклюзивності та більше освітлення. Кольорові частинки скла не лише пропускатимуть сонячні промені вдень, а і відображатимуть штучне світло ввечері.

Related video
Розкішно і святково: оздоблюємо оселю вітражем (ФОТО) - фото №1

Сучасні майстри вміють робити будь-які варіанти вітражу на замовлення. Ви можете придумати свою форму, малюнок і кольори. Де саме буде вітраж — вирішувати теж вам.

Сучасні дизайнери представили вітражі не тільки на дверях, а і навколо них. Таке оформлення виглядає, наче двері оздоблені у рамку.

Розкішно і святково: оздоблюємо оселю вітражем (ФОТО) - фото №2
Розкішно і святково: оздоблюємо оселю вітражем (ФОТО) - фото №3
У тренді також вітражі на вікні. Це може бути як усе вікно, так і його частина. Завдяки такому варіанту світло, яке проходить через декоративне скло, грає в оселі різними кольорами. 

Родзинкою інтер'єру можуть стати вітражні картини на стелі. Їх роблять різної форми: від круга чи овалу, до прямокутника або іншої незвичної форми. Штучне освітлення, потрапляючи на такий вітраж, дає ще більше світла.

Розкішно і святково: оздоблюємо оселю вітражем (ФОТО) - фото №11
Розкішно і святково: оздоблюємо оселю вітражем (ФОТО) - фото №12

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які кольори найбільше підходять для спальні. Дизайнери розповіли, як за допомогою кольору організувати затишок і релакс.

Фото: Pinterest