Дзеркала незвичної форми: як прикрасити і водночас візуально збільшити простір (ФОТО)

Дизайн та інтер'єр
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Дзеркало — це невід'ємний атрибут оселі. Воно використовується для візуального розширення квадратури, збільшення освітлення в оселі та декору стін. Раніше ми писали про те, як за допомогою бра зробити романтичну атмосферу, а тепер розкажемо про незвичні форми дзеркал.

Дизайнери переконані: ексклюзивні та незвичні форми різних елементів оселі завжди доречні під будь-який інтер'єр. Наприклад, декоративні дзеркала. Вони можуть бути нестандартної форми, і це дозволить повісити його в будь-якій кімнаті.

Дзеркала незвичної форми: як прикрасити і водночас візуально збільшити простір (ФОТО) - фото №1
Related video

Дзеркала можуть бути в рамці, а ще в тренді — вмонтовані в них полички або годинник. Таке дизайнерське рішення економить простір і водночас дуже практичне для маленької квадратури.

Дзеркала незвичної форми: як прикрасити і водночас візуально збільшити простір (ФОТО) - фото №2
Дзеркала незвичної форми: як прикрасити і водночас візуально збільшити простір (ФОТО) - фото №3
Не варто забувати і те, що саме дзеркало дає більше світла у кімнату і візуально збільшує простір. Вішайте дзеркала так, аби вони відображали гарні предмети. Наприклад, — вазу із квітами або картину, яка висить на стіні. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як легко і доступно зробити декоративну стіну . Дизайнери запропонували варіанти листя та квітів, які можуть намалювати навіть ті, у кого немає художньої освіти.

Фото: Pinterest