Ексклюзивні бра і торшери: доповніть свій інтер'єр атмосферою романтики (ФОТО)

Дизайн та інтер'єр
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Чим більше світла, тим просторішим здається помешкання. У такій оселі більше затишку, чистоти та позитивної енергії. Проте ввечері хочеться розслабитися і трішки приглушити світло. Промені заходу сонця гарно відображатимуться у вітражних вікнах і стінах, а ексклюзивний торшер чи бра додадуть нотки романтики.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Бра — це невеликі освітлювачі, які кріпляться на стіну. Їх можна розташувати з різних боків кімнати, над кріслом, диваном або прикріпити декілька штук в один ряд.

Related video
Ексклюзивні бра і торшери: доповніть свій інтер'єр атмосферою романтики (ФОТО) - фото №1
Ексклюзивні бра і торшери: доповніть свій інтер'єр атмосферою романтики (ФОТО) - фото №2
Сучасні бра мають різні форми та кольори світла. Дизайни цих освітлювачів стали настільки модними та унікальними, що бра почали сміливо довершувати інтер'єр оселі. 
Ексклюзивні бра і торшери: доповніть свій інтер'єр атмосферою романтики (ФОТО) - фото №8
Ексклюзивні бра і торшери: доповніть свій інтер'єр атмосферою романтики (ФОТО) - фото №9
Торшери стоять на підлозі. Їх можна переміщати у залежності від бажань хазяїна. Нині торшери часто асоціюються із радянськими освітлювачами, які стояли на палках. Аби назавжди видалити ці спогади, дизайнери представили унікальні варіанти торшерів.

У тренді також нічні світильники. Вони зручні своєю компактністю і мобільністю. Сучасні нічники настільки розкішні, що стають додатковим декором для оселі.

Ексклюзивні бра і торшери: доповніть свій інтер'єр атмосферою романтики (ФОТО) - фото №16
Ексклюзивні бра і торшери: доповніть свій інтер'єр атмосферою романтики (ФОТО) - фото №17

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як за допомогою дзеркала можна візуально збільшити квадратуру. Експерти представили дзеркала, які виконують не лише практичну, а і декоративну функції.

Фото: @Pinterest.