Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО)

Дизайн та інтер'єр
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Затишна, простора, запам'ятовується і притягує — саме так можна сказати про кухню, яка виконана у зелених відтінках. Цей колір розслабляє, дарує гармонію та почуття захисту. Раніше ми писали про варіанти кухні для екстравагантних господинь, а тепер розкажемо, як зелений колір може змінити настрій та інтер'єр вашої кухні.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Зелений колір — один із найприродніших, відтак кухня у його відтінках буде завжди приємна для ока і не набридатиме роками. Зеленими можуть бути як меблі, поруч різних варіантів стін, так і самі стіни, коли на фоні — білі або бежеві меблі.

Related video
Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО) - фото №1
Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО) - фото №2

До сучасних відтінків кухні 2023 року відносяться: оливковий, лаймовий, трав'яний, смарагдовий, ціановий та інші. До них пасує дерево різних відтінків, білий камінь або мармур.

Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО) - фото №4

Фартух кухні може бути декорованим мозаїкою, імітацією дерева, білою глянцевою плиткою або червоною цеглою. Такі варіанти додадуть зеленому кольору меблів більш “живої” енергетики.

Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО) - фото №5

До зеленої кухні доречні балки, вітражні вікна і світильники, однотонний контрастна чи прозорий посуд і трав'янисті вазони, особливо, — дерево лимону.

Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО) - фото №6
Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО) - фото №7

Якщо у вас маленька кухня, обирайте світлі оливкові або трав'яні відтінки, адже чим більш світлий колір, тим менше він навантажує простір. Якщо ваша кухня велика, можна експериментувати зі смарагдовими або темно-зеленими меблями.

Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО) - фото №10
Сюди хочеться повернутися: як може виглядати зелена кухня (ФОТО) - фото №11
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як за допомогою дзеркал візуально збільшити квадратуру. Дизайнери розповіли, які можуть бути дзеркала, і куди їх правильно кріпити.

Фото: Pinterest