М'які та затишні: ці декоративні подушки стануть родзинкою інтер'єру (ФОТО)

Дизайн та інтер'єр
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Якщо ви часто думаєте над тим, що подарувати, коли ідете в гості, згадайте про декоративні подушки. Це — практична річ для кожної оселі, яка своїм декором може підняти настрій і дарувати приємні спогади. Раніше ми писали про вітражний декор оселі, а тепер розкажемо про ексклюзивні подушки, які пасуватимуть до будь-якого інтер'єру.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Маленькі подушки можуть мати різну форму та кольори. Вони не обов'язково повинні бути в тон під дизайн вашої оселі. Ексклюзивні ручні вироби пасують до будь-якого інтер'єру, не залежно від їхніх відтінків.

Related video
М'які та затишні: ці декоративні подушки стануть родзинкою інтер'єру (ФОТО) - фото №1
М'які та затишні: ці декоративні подушки стануть родзинкою інтер'єру (ФОТО) - фото №2

Зверніть увагу на наповнення подушечок. Це може бути поролон, який тримає форму, або ж синтепон. Зручними для використання і прання є також подушки із холофайбера та еко-пуху.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Подушечки можуть мати різний дизайн. Наприклад, у спальні гарно дивитимуться подушки у формі цукерки або квітів. Для залу або дівчачої кімнати пасуватимуть гламурні подушки із мереживом і стразами.

М'які та затишні: ці декоративні подушки стануть родзинкою інтер'єру (ФОТО) - фото №3
М'які та затишні: ці декоративні подушки стануть родзинкою інтер'єру (ФОТО) - фото №4

Подушка може бути більш універсальною, наприклад, у формі листка. Такий дизайн доречний для будь-якої кімнати. В тренді подушки із декоративними візерунками, бантиками і китицями.

М'які та затишні: ці декоративні подушки стануть родзинкою інтер'єру (ФОТО) - фото №8
М'які та затишні: ці декоративні подушки стануть родзинкою інтер'єру (ФОТО) - фото №9

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як можна використати бра для романтичної атмосфери. Дизайнери представили незвичні форми світильників, які будуть доречними для будь-якого інтер'єру.

Фото: Pinterest