Як часто міняти подушку, щоб добре спалося і не було проблем? Ви про це навіть не підозрюєте!

Важливо знати
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Більшість людей не задумуються, що витрачають третину свого життя на сон. Відпочинок вночі повинен бути повноцінним і спокійним, аби наступний день ви почувалися бадьорим та сповненими сил. Але цього буде важко досягти, якщо ви досі спите на подушці, яка перейшла вам у спадок від бабусі і їй вже не один десяток років.

Як дізнатися, коли пора міняти подушку?

Є декілька важливих ознак, які на це вказують. Коли саме варто купити нову подушку, розповідаємо у цій статті! Секретами ділиться glavred .

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Отже, зверніть увагу на такі моменти:

  1. Уважно подивіться на свою подушку. Якщо вона деформована, пласка, в плямах, не тримає форму і не повертається в початкове положення після спроб її зігнути вдвоє, значить прийшла пора відправитися їй на смітник.

  2. Коли зранку ви прокидаєтеся з неприємними відчуттями у тілі і вас мучить біль у шиї, спині чи головний біль - це насамперед причина відвідати лікаря, а заодно і позбутися незручної подушки, якщо інших винуватців вашого поганого самопочуття не знайшлося.

  3. Якщо ви вимушені щодня мити голову, бо вона швидко жиріє або ж з'явилася лупа - це теж може бути однією з ознак кінця терміну служби подушки.

  4. Коли подушка стає непридатною для нормального сну, вона починає неприємно пахнути. Це свідчить про появу бактерій, грибка, цвілі чи надлишок поту. І, звісно ж, це ще одна причина попрощатися зі старою подушкою.

Мусимо зауважити, що у багатьох джерелах вказується термін у 2 роки - саме через стільки часу рекомендується змінювати подушку. Однак, як ви вже зрозуміли, якщо вам некомфортно на ній спати, то краще не чекати 2 роки і змінити незручну подушку хоч прямо зараз!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

До речі, раніше ми розповідали про секрети французьких господинь: як правильно прати габаритні ковдри та пледи. Зокрема ті, які не поміщаються у пральну машинку. Зберігайте собі цей хитрий спосіб і користуйтеся на здоров'я!