Кінець чорної смуги: астрологи прогнозують новий етап життя для 3 знаків Зодіаку

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Сум і переживання відійдуть на другий план, щоб звільнити місце новим радісним подіям. Поки Юпітер переміщається Тельцем, успіх цим знакам Зодіаку буде падати з неба. Раніше ми розповідали вам, кому зірки віщують шалене кохання вже у травні цього року, а тепер розкажемо, хто врешті-решт вийде на білу смугу життя.

Усі проблеми – від Ретроградного Меркурія. Але скоро ця фаза закінчиться, пише tsn.ua .

Телець

Related video

Астрологи рекомендують Тельцям займатися громадською роботою, адже саме це допоможе знайти нові ідеї для виконання складних проектів. Зірки віщують зустріч із впливовими людьми та вигідні зустрічі. На середину літа у Тельців можуть змінитися плани, які дадуть більше доходів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Діва

Дівам зірки віщують зелене світло для старту власного бізнесу. Усі плани та мрії будуть розвиватися швидко, успішно та легко. Аби досягнути піку успіху, астрологи радять навчитися новим навичкам, які з часом допоможуть заслужити неабиякий авторитет серед колег. Найщасливіший період для Діви триватиме із 16 травня по 4 жовтня поточного року.

Козоріг

Для цього знаку Зодіаку зірки віщують кардинальні зміни у всіх сферах. Астрологи називають це новим циклом життя, який буде набагато цікавішим та успішнішим. На часі – подорожі, пізнання різних культур і вивчення нових мов. Щоб вийти з кризи, Козерогам радять міняти свій характер і реакцію на оточуючих. У людей, народжених під цим знаком Зодіаку, може з’явитися спадщина чи пропозиція вдалого вкладення фінансів.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, які знаки Зодіаку весною відродяться, як Фенікси . Астрологи назвали щасливчиків, які відчують прилив сил і натхнення.