Поливаємо і багатіємо: секрети фен-шуй по догляду за грошовим деревом

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Езотерики та біоенергетики переконані, що домашні вазони здатні притягнути фінансовий успіх та благополуччя. Є навіть конкретні “грошові” дерева. Якщо ви впізнали таку квітку в себе на підвіконні, зверніть увагу, як ви її поливаєте. Експерти поділилися секретами, які сприяють примноженню багатства і кар'єрного зростання.

Любительки вазонів знають, що грошове дерево саме по собі не є вимогливою рослиною, але варто звернути увагу на правильний полив, пише ukr.media.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Грошове дерево потрібно поливати 1 раз на 6 днів. Якщо ви будете робити це частіше або рідше, воно не матиме яскравих листків та міцних гілок. Важливим є і те, що при поливі вода не повинна стояти калюжею. Слідкуйте за м'якістю землі у вазоні.

Поливаємо і багатіємо: секрети фен-шуй по догляду за грошовим деревом - фото №1

Якщо ви переллєте квітку, коренева система почне загнивати. У такому випадку грошове дерево треба буде терміново рятувати. Для цього пересадіть його у новий горщик з новою землею, яка буде більш сухою, аби рослина одужала.

Поливайте грошове дерево ввечері, а не зранку, аби сонячні промені не обпекли рослину. Якщо у вас вдома підвищена вологість — тоді варто зробити більший інтервал без поливу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Езотерики радять не поливати квіти на старий місяць, тому що вони можуть хворіти і швидко загинути. Натомість найкращий для догляду час — Молодик. Поливаючи, кажіть: “Росте молодий Місяць, росте моя квітка”.

Нагадаємо, раніше ми ознайомлювали вас із Місячним календарем на червень 2023 року . Астрологи розповіли, в які дні не варто планувати нічого важливого.