Відкриваємо портал багатства та успіху: дизайн коридору по фен-шуй

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Зазвичай ремонт у коридорі люди роблять в останню чергу. Більше того, використовують залишки матеріалів, аби зекономити. Езотерики не рекомендують робити це, оскільки коридор є окремим місцем потоку енергетичних каналів, яке вимагає своїх правил.

Передпокій — це портал, який сполучує зовнішній світ із вашим домом, відтак потрібно примати до себе усе найкраще, і блокувати прохід негативу, пише ukr.media .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Двері та килимок 

Вхідні двері — це енергетичний об'єкт, який притягує мир, затишок і спокій. Але усе залежить від їхнього кольору. Езотерики радять обирати червоний колір дверей, оскільки саме він оберігатиме оселю від впливу чорної магії та інших вроків.

Що ж стосується килимка, то перед дверима повинен бути окремий килим, не суцільний із основним. Він повинен контрастувати із кольором підлоги. Саме такий елемент буде притягувати радість, удачу та фінансову стабільність.

Відкриваємо портал багатства та успіху: дизайн коридору по фен-шуй - фото №1

Порядок і цукерки 

Аби енергетичні вібрації коридору були позитивними та чистими, необхідно слідкувати за порядком. Не можна, щоб у передпокої речі лежали не на своїх місцях. Таким чином вони будуть блокувати вхід енергій, які несуть багатство, успіх та кохання.

Ще одним символом фінансового благополуччя є цукерки. Розмістіть їх у прозору вазу та поставте у передпокої. Головне правило: ваза повинна бути наповнена до країв.

Відкриваємо портал багатства та успіху: дизайн коридору по фен-шуй - фото №2

Монетки, рибки і фонтанчик  

Хтось може вважати це декором, а насправді — це талісмани розкоші та успіху. Під килимок у коридорі покладіть 3 китайських монетки. Притягують кар'єрний ріст і успіх у бізнесі також елементи живої води, а саме — фонтанчик і акваріум.

Відкриваємо портал багатства та успіху: дизайн коридору по фен-шуй - фото №3

Дзеркала і картирни 

Енергетичні вібрації передпокою люблять затишок. Розмістіть у коридорі овальне и кругле дзеркало. Головне, аби воно висіло не перед дверима. Що ж стосується картин, то зображення на них повинне бути спокійним та радісним. Зверніть увагу на те, що на малюнку має бути не одинокий сюжет, а парний. Наприклад, 2 яблука, або 2 філіжанки кави, або 2 тварини.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які картини не можна вішати у спальні. Езотерики та біоенергетики розповіли, які зображення руйнують позитивні вібрації.