Енергетичні зони по фен-шуй: за що відповідає кожен куточок кімнати

Езотерика та астрологія
545
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Вчення фен-шуй гармонізує простір згідно 4-х сторін світу. Кожна частина кімнати має свою енергетичну вібрацію, відтак можна скористатися цим при оформленні інтер'єру, аби на собі спробувати обіцяне благополуччя східних вчень. Раніше ми писали, якою повинна бути музика вітру , а тепер розкажемо, куди краще повісити картину і поставити дзеркало.

Кожна кімната ділиться на певні енергетичні зони, які можуть блокувати або навпаки, притягувати різну енергію, пише print4you.com.ua.  

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Схід 

Це — зона здоров'я, благодаті та сім'ї. Стихія — дерево, вода. Колір — зелений. Число — 3. Для активації східної зони вішайте картини із зображенням квітів, дерев або мешканців моря. Також експерти фен-шуй рекомендують розміщувати у цю зону фотографії сім'ї, оформлені у дерев'яну рамку.

Енергетичні зони по фен-шуй: за що відповідає кожен куточок кімнати - фото №1

Захід 

Ця сторона відповідає за дітей і творчість. Стихія — метал і земля. Число — 7. Розташовуйте у цій зоні картини у жовтих, сірих або білих кольорах.

Енергетичні зони по фен-шуй: за що відповідає кожен куточок кімнати - фото №2

Південний захід  

Енергетична місце кохання та шлюбу. Стихія — земля і вогонь. Число — 2. обирайте для цієї зони картини у коричневих, теракотових, бежевих та пісочних кольорах. Категорично не рекомендується розміщувати у цю зону декор у срібних, блакитних, чорних, зелених і білих кольорах.

Енергетичні зони по фен-шуй: за що відповідає кожен куточок кімнати - фото №3

Північ 

Це — зона кар'єри. Стихія — вода і метал. Північна частина активується, якщо ви оздобите її синіми та чорними кольорами. Езотерики радять не ставити картини ані на підлогу, ані на полицю в цій зоні. Зображення мають висіти на стіні, тоді вони притягнуть успіх і гроші. Рекомендується обирати картини, на яких намальовані вітрильники, черепахи, водоспади або фонтани.

Енергетичні зони по фен-шуй: за що відповідає кожен куточок кімнати - фото №4

Північний захід 

Ця сторона — зона подорожей. Стихія — метал. Чисто — 6. Обирайте картини, які мають золоті, срібні, білі чи сірі кольори. Найкращі зображення — дельфіни і лотос.

Енергетичні зони по фен-шуй: за що відповідає кожен куточок кімнати - фото №5

Північний схід 

По фен-шуй ця сторона є зоною мудрості та знань. Кольори — теракотовий, бежевий, пісочний і відтінки коричневого. Ця енергетична зона активується завдяки зображенням карти світу, бібліотеки, книг або змій.

Енергетичні зони по фен-шуй: за що відповідає кожен куточок кімнати - фото №6

Нагадаємо, раніше ми писали, чому справжня грошова жаба повинна мати 3 лапи. Езотерики розповіли, де ставити цей грошовий оберіг, і чому він повинен бути розташованим нижче господарів дому.

Фото: pixabay.com