ТОП-5 правил фен-шуй для дому

Езотерика та астрологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Щастя, благодать і достаток — це те, про що мріє кожна сім'я. Аби жити у гармонії та бути захищеним від впливу негативної енергії варто скористатися деякими порадами фен-шуй. Раніше ми писали, яка домашня рослина здатна відігнати від господаря нечисту силу, а тепер розкажемо про 5 дієвих порад від езотериків.

Аби радість та благополуччя не покидали вашу оселю, зверніть увагу на деякі предмети, якими ви користуєтеся вдома. Наприклад, — посуд, дзеркала та освітлення.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Правило 1. Непотрібні речі

Езотерики радять 1 раз на рік визначати, якими речами ви жодного разу не скористалися. Саме вони блокують потік фінансів та успіху, накопичуючи стару, пасивну енергетику. Тому, знайшовши такі “скарби”, — позбудьтеся їх.

ТОП-5 правил фен-шуй для дому - фото №1

Правило 2. Захист оселі

Кожна оселя повинна мати захист. Це можуть бути обереги, вазони, які відганяють злих духів, талісмани чи правильно розташовані дзеркала. Езотерики радять вішати навпроти вхідної двері кругле дзеркало. Таким чином воно віддзеркалить усе погане, захистивши ващ дім.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
ТОП-5 правил фен-шуй для дому - фото №2

Правило 3. Вхідні двері

Експерти фен-шуй вважають, що канал успіху та грошей входить до оселі саме через вхідні двері. Важливо, щоб матеріал цих дверей не блокував благополучну енергію. Обирайте двері з дерева. Якщо ви цього не знали раніше, і придбали металеві, — повісьте на них дерев'яну прикрасу.

ТОП-5 правил фен-шуй для дому - фото №3

Правило 4. Освітлення

Чим більше світла, тим кращою буде енергетика в домі. Господарі будуть мати успіх та хороше здоров'я. Звільніть вікна від темних штор і перекриттів, які затуляють сонячні промені. Для вечора додайте яскраве, штучне освітлення, яке зможе зайти у будь-який куточок кімнати.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
ТОП-5 правил фен-шуй для дому - фото №4

Правило 5. Посуд

Езотерики закликають не тримати вдома посуд, який має сколки чи тріщини. Яким би він не був дорогим, пошкоджена структура має негативні вібрації та ламає енергетику щастя. Аби вдома не було сварок, зради і бідності, викиньте посуд, який віджив своє.

ТОП-5 правил фен-шуй для дому - фото №5

Раніше ми писали, як зрозуміти присутність домовика. Езотерики назвали декілька сигналів, які показують, що він вдома.

Фото: Freepik