Навчайтеся у найкращих: забавні фото тварин, які позують на камеру

Позитив
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Фотопозування — це не така вже й проста штука. Потрібно вловити атмосферу, знайти тонкий зв'язок із фотографом, підготувати кілька вдалих поз, відчути своє тіло та навчитися ним керувати. Цьому люди навчаються, набираються досвіду, практикуються.

А от тваринам не треба нічому вчитися, вони і так все уміють. Позувати на камеру їм допомагає їхня природна безпосередність і відсутність будь-яких рамок. Ми підготували для вас кумедну добірку фото, на яких тварини позують на камеру. У них можна лише повчитися.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Смішні фотографії тварин, де вони позують

Щоб упіймати вдалий кадр із тваринами фотографу доводиться дуже довго за ним полювати. Але воно того варте. Це може бути один кадр на мільйон, але він буде шедевральним. У нашій добірці ви знайдете кадри як професіоналів, так і людей, які просто вчасно опинились у потрібному місці, у потрібний час із телефоном чи фотоапаратом у руках. Дивіться, насолоджуйтесь і навчайтеся:

Милі фото тварин
Собаки позують на камеру фото
Собака позує на камеру фото
Миле фото кішки
Черепаха посміхається на камеру фото
Кумедне фото папуги
Тигр в снігу смішне фото
Кенгуру на сонці фото
Добірка милих фото тварин
Смішні фото тварин
Дикі тварини кумедні фото
Тварини позуют перед камерою
Фото лева, який позує на камеру
Мила фотографія собаки
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, як привчити собаку гавкати, коли ви готуватимете йому їжу. Вам доведеться набратися терпіння та проявити витримку.