ТЕСТ: Що ховається під вашим уявленням про щастя?

ТЕСТ: Що ховається під вашим уявленням про щастя?

Для кожного вираз “бути щасливим” має кардинально різне тлумачення. Раніше ми розповідали вам, як за допомогою тесту визначити свій психологічний вік, а тепер розкажемо, що приховується під словом “щастя” саме у вашому випадку.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

У кожного свої цінності і пріоритети, згідно яких і формується особиста формула щастя. Тест у картинці допоможе вам зрозуміти, які моменти у житті роблять вас по-справжньому щасливими, пише meta.ua.

Подивіться на запропоновані подарунки. Який пакунок для вас виявився найкомфортнішим?

ТЕСТ: Що ховається під вашим уявленням про щастя? - фото №1

Подарунок №1

Якщо вам найбільше сподобався перший подарунок, значить ви цінуєте гармонію, порядок і дисципліну. Щастя для вас — у душевному спокої та стабільності. Ви звикли будувати свої плани, визначати пріоритети і прораховувати майбутні кроки у житті.

Подарунок №2

Природа наділила вас комунікабельністю, позитивом та енергією з самого народження. Зазвичай у вас хороший настрій і ви відчуваєте емоцію щастя беззупинно. Ви із тих людей, які вміють перетворити сіру буденність на маленьке свято. Біля вас затишно, весело і натхненно.

Читати такожТЕСТ: Оцінка психологічного стану

Подарунок №3

Ви любите саморозвиток, нові знання і досягнення. Якщо ви здійснили свою мрію власними силами, у вас з'являється емоція щастя. Це ж стосується і кар'єрного успіху. Щодня ставте перед собою маленькі плани, які хочете виконати, і в результаті ви будете нескінченно щасливими.

Подарунок №4

Ви звикли допомагати іншим, у результаті, коли ви знаєте, що комусь потрібні, то відчуваєте себе повноцінною особистістю. Поняття щастя для вас — це відчувати, що ви не одинокі та важливі для когось. Благодійність — ключ до вашої душевної гармонії та самореалізації.

Раніше ми розповідали, що таке синдром самозванця. Чи є у вас такі “симптоми”, читайте на нашому сайті HOCHU.ua.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини