Швидкий ТЕСТ на IQ: спробуйте знайти трьох сов за 20 секунд (ФОТО)

Швидкий ТЕСТ на IQ: спробуйте знайти трьох сов за 20 секунд (ФОТО)

Щоб визначити свій IQ, більшість людей проходить спеціальні тести, на які потрібно затрачати багато часу та зусиль. Ми вирішили спростити вам задачу: цей тест на рівень інтелекту займе в рази менше часу, а ті, хто впорається за 20 секунд, можуть сміливо називати себе справжніми геніями!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Оптичні ілюзії та головоломки допомагають легко визначити найрозумніших і найвправніших людей. Зазвичай пройти такий тест можна буквально за хвилину. Тому пропонуємо вам витратити зовсім трохи часу і спробувати знайти на картинці внизу трьох сов, які заховалися між курочками. Якщо впораєтеся за 20 секунд, то ваш IQ становить 140+!

Читати такожТЕСТ: Оптична ілюзія розкаже про нюанси вашого характеру

Хитра головкома з курочками та совами: максимально швидко знайдіть 3 сови

Швидкий ТЕСТ на IQ: спробуйте знайти трьох сов за 20 секунд (ФОТО) - фото №1

Читать такжеТЕСТ: Определите свой психологический возраст

Готові дізнатися, де заховалися сови? Відповідь - на картинці нижче:

Швидкий ТЕСТ на IQ: спробуйте знайти трьох сов за 20 секунд (ФОТО) - фото №2

До речі, віммельбухи - це книжки-головоломки, які обожнюють і діти, і дорослі. Вони розвивають увагу та посидючість, а ще допомагають весело провести час. Угорська дитяча ілюстраторка Гергелі Дудас не просто малює для таких книжок надзвичайно милих красивих звіряток, а й вигадує захопливі авторські головоломки, на яких треба щось знайти.

Раніше ми ділилися швидким тестом з каблучкою, який всього за секунду розкаже, за кого вас сприймає оточення. Те, яку саме прикрасу ви оберете, багато про що може розповісти! 
 

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини