Це просто шедевр! Alekseev приголомшив Мережу українською версією хіта "Как ты там" (ВІДЕО)

Музика
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Знаменитий український артист ALEKSEEV потішив своїх шанувальників українською версією своєї композиції "Как ты там". Подробиці - в нашому матеріалі.

В оригінальній версії трек вийшов ще у 2018 році. Загалом, репертуар Нікіти майже повністю складається з російськомовних пісень. Проте з початком повномасштабної війни на території України, виконавець зайняв принципову позицію та намагається частіше співати рідною мовою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Відтак знаменитість вдихнув у цю роботу принципово нові емоції.Lyric-відео з піснею "Як ти там" співак розповсюдив на своєму YouTube-каналі .

Моїй команді знадобився час, щоб зробити переклад, в якому залишиться той же сенс пісні і все буде звучати органічно. Я переконаний, що перекладати потрібно так, щоб українською вийшло краще ніж було раніше. Якщо про переклад кажуть "непогано", вважаю, можна навіть не починати. В нас було багато версій перекладу, але найкращу створив Олег Боднарчук, також є в новому тексті кілька рядків і від мене. Сьогодні я відчуваю, що мої пісні потрібні навіть більше ніж раніше. Вони про наше сьогодення,

- ділиться ALEKSEEV.

Зауважимо, що фоловери схвально зустріли новий реліз свого кумира. Вони пишуть:

  • Чудова пісня, прекрасний голос. Дякую, що тепер на українській мові звучить неймовірно.

  • Боже, як це гарно слухати  Дякую за цю версію також.

Це просто шедевр! Alekseev приголомшив Мережу українською версією хіта "Как ты там" (ВІДЕО) - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як ALEKSEEV зачарував романтичними кадрами з дівчиною-росіянкою. Артист опублікував романтичні фото із солісткою гурту "ВІА Гра" Уляною Синецькою, на яких закохані позують в обіймах одне одного.