Влад Яма вибісив українців своїм "ТРИМАЄМОСЬ": хореографа "рознесли" в Мережі через дивний допис (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Кароліна Гайдук

Кароліна Гайдук

Редакторка стрічки новин

Знаменитий хореограф Влад Яма поїхав із сім'єю з України, як тільки почалася повномасштабна війна. Втім, через виїзд до США на танцюриста посипався шквал критики в Мережі. За його словами, за кордоном не розважається, а разом з іншими знаменитостями бере участь у благодійних вечорах та аукціонах. Нещодавно Яма на сторінці в Instagram хотів підтримати співвітчизників, проте знову оскандалився. Деталі — у матеріалі.

Колишній суддя шоу "Танці зі зірками" опублікував архівний знімок, зроблений під час зйомок розважального телешоу "Хто зверху?". Влад Яма без футболки лежить на скляній дошці, де мав протриматися, незважаючи на слизьку поверхню.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Влад Яма вибісив українців своїм "ТРИМАЄМОСЬ": хореографа "рознесли" в Мережі через дивний пост (ФОТО) - фото №1

"Тримаємося", — підписав кадр Влад. Шанувальники не оцінили це, багато хто заявив, що це аж ніяк не виглядало жестом підтримки під час повномасштабного вторгнення. Незабаром танцюристу довелося підчищати коментарі, лишилася лише мала частина.

"Тримайтеся міцно. В Америці зараз, чи не найважчі часи"; "Владе, дякую за допомогу ЗСУ. Але трохи підтримую коментарі у ваших дописах, скромніше "афішуйте" своє безтурботне життя"; "Це такий стьоб?".

Влад Яма вибісив українців своїм "ТРИМАЄМОСЬ": хореографа "рознесли" в Мережі через дивний пост (ФОТО) - фото №2

За кілька годин хореограф виправдався, опублікувавши чорно-біле фото.

Без натяків та прихованого змісту. Дехто побачив інше. Я нікого не звинувачую, градус напруги зараз завеликий. Сподіваюся, жах скоро скінчиться. Працюємо кожен на своєму місці. Щоб жити та донатити,

— резюмував він.

Влад Яма вибісив українців своїм "ТРИМАЄМОСЬ": хореографа "рознесли" в Мережі через дивний пост (ФОТО) - фото №3
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали, що танцюрист Влад Яма занурився у великі борги, тому не рветься повертатися до України. Крім того, він мріяв про кар'єру політика у забороненій нині проросійській партії ОПЗЖ.