10 секунд слави: українці жаліють Руслану, якій не дали нормально виступити на Євробаченні

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Гранд-фінал Євробачення відгримів ще минулої суботи, а в Мережі досі не вщухають скандали навколо конкурсу. На тлі того, що Loreen продовжують звинувачувати в плагіаті та нечесних результатах голосування , українські єврофани продовжують обурюватися відсутністю виступу Руслани на Євробаченні. Подробиці дізнайтеся на HOCCHU.ua!

У півфіналах і фіналі міжнародного пісенного конкурсу виступило чимало українських артистів. Однак у їхніх списках не знайшлося місця для тієї, хто першою в історії Євробачення виборола перемогу для України. Так, попри обурення глядачів, організатори все ж не додали номер Руслани до концертної програми. Натомість артистка виконала "особливу роль" і з'явилася в 10-секундному ролику, що був заздалегідь знятий у Києві. Відповідне відео стало частиною виступу Дункана Лоренса в інтервал-акті з композицією "You'll Never Walk Alone", а сама Руслана стояла біля Золотих воріт у Києві та нібито підспівувала артисту з Нідерландів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
10 секунд слави: українці жаліють Руслану, якій не дали нормально виступити на Євробаченні - фото №1

Користувачі мережі одразу розкритикували організаторів конкурсу і стали жаліти українську виконавицю. За їхніми словами, надати ефірний час на відкритті гранд-фіналу Вєрці Сердючці, Go_A і Тіні Кароль, - які посіли друге, п'яте і шосте місце, - абсолютно нечесно, з огляду на те, що Руслана першою відвоювала перемогу для України на Євробаченні.

  • Ганьба організаторам. Найяскравішу переможницю Руслану не включили нормально у виступ на Євробаченні;

  • Руслана мала бути на сцені Євробачення! Ганьба за таку дискримінацію!

  • Не розумію, чому Руслану не запросили? Вона перша, хто прославив Україну на Євробаченні. Для всіх знайшлося місце, крім неї. Сумно;

  • Дуже шкода, що саме зараз, хтось вирішує за українців! Саме Руслану хотіли бачити на цьому Євробаченні, бо хто б собі чого там не вирішував — вона ПЕРША! Ганьба організаторам!

  • Руслана лише в ефірі два рази з прапором промайнула і все. Сумно;

  • Якась недолуга спроба заднім числом показати, що її начебто запросили. Коли було заявлено, що кожен учасник виконає фрагмент своєї пісні, дуже чекала на її вихід. Це ж вона перша принесла перемогу, коли Україна брала участь в конкурсі лише вдруге у своїй історії. Такі незабутні емоції були. До речі, тоді ще переможця визначали тільки за результатами голосування глядачів. Розчарована в організації;

  • Це було як не приший кобилі хвіст. На що взагалі. Якби вона хоча б заспівала якусь частину. А так повідкривала рота і все,

— пишуть у коментарях.

10 секунд слави: українці жаліють Руслану, якій не дали нормально виступити на Євробаченні - фото №2
10 секунд слави: українці жаліють Руслану, якій не дали нормально виступити на Євробаченні - фото №3
10 секунд слави: українці жаліють Руслану, якій не дали нормально виступити на Євробаченні - фото №4
10 секунд слави: українці жаліють Руслану, якій не дали нормально виступити на Євробаченні - фото №5
10 секунд слави: українці жаліють Руслану, якій не дали нормально виступити на Євробаченні - фото №6

Сама Руслана теж вирішила прокоментувати скандал з приводу її виступу на Євробаченні. Співачка підкреслила, що для неї неважливо, на якій сцені співати. Головне - це меседж, який вона несе, і підтримка з боку публіки.

Неважливо, на якій ти сцені, головне - це публіка і що тобі є що сказати,

— написала Руслана.

10 секунд слави: українці жаліють Руслану, якій не дали нормально виступити на Євробаченні - фото №7
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно в Мережі з'явилося кумедне відео, на якому у Вєрки Сердючки випадково злетіла туфля в зал для глядачів. Виявилося, хтось із єврофанів отримав на пам'ять "трофей" з Євробачення 2023.