Перемога світанку над темрявою: учасниця Дитячого Євробачення презентувала мотивуючу пісню

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Учасниця Дитячого Євробачення та Голосу Olena Usenko презентує пісню та кліп на неї. Молода 15-річна співачка заспівала про перемогу України, яку так чекає увесь народ.

Олена Усенко — співачка та авторка пісень, яка у 2021 році перемогла Дитяче Євробачення та представила Україну на Junior Eurovision. Там вона посіла 6 місце з власною авторською піснею "Важіль". Окрім того, дівчина була учасницею шоу "Голос Діти 5".

Бути артистом для мене — це, в першу чергу, служити людям. Дарувати їм себе через творчість. Для мене важливо, щоби у текстах моїх пісень була я та меседж, який я хочу передати слухачам,

Related video

— говорить співачка.

Перемога світанку над темрявою: учасниця Дитячого Євробачення презентувала мотивуючу пісню - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Сьогодні Olena Usenko представляє пісню "Світанок Прийде", яка присвячена боротьбі, надії та перемозі. Енергійна та драйвова поп-рок балада — це звернення та підтримка для кожного українця, заклик триматися та вірити.

Я присвячую пісню "Світанок Прийде" кожній людині, яка важко переживає складний період і потребує підтримки та оптимізму. Цією піснею я кажу вам, що ви не одні. Вірте в те, що навіть після найтемнішої ночі ваш світанок неодмінно прийде,

— ділиться співачка.

Режисером та оператором кліпу став Олександр Семененко. По задумці режисера, артистка знаходиться у темній кімнаті. Чорна темна кімната — це найтемніший час у житті перед світанком. Білий промінь світла, що з'являється у відео, це світанок, що прийшов.

Співачка активно виступає на благодійних концертах на підтримку ЗСУ, як в Україні, так і за кордоном. Перше живе виконання пісні "Світанок Прийде" відбудеться у масштабному телевізійному концерті у Польщі м. Жешув на стадіоні "Європейський".

Перемога світанку над темрявою: учасниця Дитячого Євробачення презентувала мотивуючу пісню - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно Артем Пивоваров підкорив найнесподіванішим дуетом. Співак записав спільний трек з Машею Єфросиніною у рамках популярного проєкту "Твої вірші, мої ноти".