Віра Брежнєва виступила на сцені в росії - ЗМІ

Новини шоубізнесу

Співачка Віра Брежнєва до 24 лютого 2022 року активно виступала в країні-агресорці, вона понад рік живе за кордоном і намагається назавжди розпрощатися зі своїм минулим. Однак багато пропагандистських ЗМІ запевняють, що українка нещодавно виступила у росії за кругленьку суму. Деталі – у матеріалі HOCHU.ua!

Віра Брежнєва після початку повномасштабного вторгнення заявила про свою проукраїнську позицію. Співачка у Польщі займалася благодійністю, записала дві україномовні пісні, а також закрила свій бренд косметики . Схоже, вона робить все можливе, щоб не бути пов'язаною із цією країною.

- фото №1
Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Російські ЗМІ пишуть, що Віра Брежнєва все ж таки має цілих два бізнеси в країні-терористці — косметика (Vera by Vera Brezhneva) і люксовий одяг бренду Myseasons.

Більше того, знаменитість нібито виступає перед олігархами та може приїжджати на територію країни-агресора з корпоративами. Брежнєва, як стверджується, готова на це за щедрий гонорар.

Вокалістка готова за деяку суму заспівати перед будь-ким. Наприклад, перед олігархами.  Ціна патріотизму – 40 тисяч євро (приблизно 1 млн 600 тисяч гривень). Кажуть, виступ на нещодавній приватній вечірці пройшов успішно,

— наголошується у повідомленні.

Ні Віра Брежнєва, ні її представники поки що не прокоментували цю ситуацію. Найімовірніше, російські журналісти спеціально подають фейкову історію.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали, що популярна співачка Лайма Вайкуле розсекретила місцезнаходження Віри Брежнєви. Зазначимо, що раніше екс-віагрянка жила в Італії.