Проти соліста Rammstein порушили кримінальну справу: Тілля Ліндеманна звинувачують у зґвалтуванні

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Фронтмена гурту Rammstein, 60-річного німецького метал-вокаліста Тілля Ліндеманна звинуватили у сексуальних домаганнях та зґвалтуванні . Що менше дві жертви висунули звинувачення проти артиста, а правоохоронні органи вже почали детально займатися справою. Детальніше дізнавайтеся на HOCHU.ua.

Як повідомляє видання Bild , прокуратура Берліна вже розпочала розслідування. На початку місяця одна з фанаток Rammstein заявляла, ніби соліст гурту запросив її на закриту вечірку, де почав домагатися. Схожою історією про зґвалтування поділилася ще одна потерпіла.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Проти соліста Rammstein порушили кримінальну справу: Тілля Ліндеманна звинувачують у зґвалтуванні - фото №1

Враховуючи показання жінок правоохоронні органи Німеччини порушили дві кримінальні справи та почали розслідування. Наразі Тілля підозрюють у примусі до сексу чи інших насильницьких дій сексуального характеру (за статтею 177 КК ФРН).

Варто зазначити, що німецькі силові структури офіційно наразі не повідомили про початок слідства проти Ліндеманна. Однак преса стверджує, що справа була відкрита після того, як від двох потерпілих надійшли заяви, одна з яких до поліції в Берліні, друга — до прокуратури.

Проти соліста Rammstein порушили кримінальну справу: Тілля Ліндеманна звинувачують у зґвалтуванні - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно фронтмен Rammstein Тілль Ліндеманн грохнувся прямо на сцені . Кумедний момент потрапив на відео та одразу ж розлетівся в соцмережах.