"Це пробите дно": Влад Яма виклав філософський пост, яким знову розлютив українців

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Після того як Влад Яма зміг виїхати з України під час повномасштабної війни та жодного разу не приїхав на батьківщину, в очах публіки він став вкрай суперечливою персоною. І якщо раніше хореограф отримував на свою адресу компліменти від фанаток, то зараз буквально кожна його публікація в соцмережах все більше і більше обурює користувачів.

Днями Влад Яма вирішив пофілософствувати та виставив в Instagram публікацію, в якій розмірковував про майбутнє. На фото, зроблених у США, де він живе від початку російського вторгнення в Україну, хореограф позує на тлі скель і загадково дивиться вдалину.

Не кожен може дивитися в майбутнє, не озираючись назад,

Related video

- підписав знімки Яма.

"Це пробите дно": Влад Яма виклав філософський пост, яким знову розлютив українців - фото №1
Фото: instagram.com/vladyama_official
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

І хоча живучи за кордоном Влад Яма запевняє, що допомагає збройним силам, сам він, судячи з усього, дивлячись у своє майбутнє, поки що не бачить повернення в Україну. З цієї причини користувачі Мережі знову вибухнули в гнівних коментарях під публікацією і вкотре дорікнули зірці за виїзд до США.

  • У вас це добре виходить. Навіщо ж озиратися назад, де йде війна, якщо можна дивитися в гарне американське майбутнє;

  • Владе, з якої причини ви поїхали? Хворієте? Є троє діточок? Яка причина виїзду з України, коли заборонено? Поясніть;

  • Як кажуть на москалів, це пробите дно! Навіщо писати такі пости? Гидко просто, автоматично змінюється думка. С**бався, так хоч поводься гідно! Гидкий став до неможливості!

  • Повертайтеся в Україну... Питання до вас не в тому, що ви закордоном, а в тому, що ви постійно за кордоном. У публічних осіб, які зробили себе в Україні, відповідальність перед українцями величезна,

— пишуть у коментарях.

"Це пробите дно": Влад Яма виклав філософський пост, яким знову розлютив українців - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше Слава Дьомін розкрив деталі конфлікту з Владом Ямою . Несподівано хореограф заблокував шоумена в соцмережах і перестав з ним спілкуватися.