Містер Біг із "Сексу у великому місті" вперше відповів на звинувачення у зґвалтуваннях

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Через кілька років після великого скандалу актор Кріс Нот вперше прокоментував звинувачення на свою адресу. Зірка серіалу "Секс і місто" відверто відповів на звинувачення в домаганнях і відкрито зізнався в зрадах дружині. Подробиці дізнавайтеся на HOHCU.ua!

Американський актор Кріс Нот дав перше велике інтерв'ю після звинувачень у секс-домаганнях у 2021 році. Тоді кар'єра знаменитості буквально завалилася на тлі "культури скасування", його зняли із сиквела "Сексу у великому місті", а сам чоловік зник із публічного простору. Однак через кілька років актор прокоментував звинувачення на свою адресу в розмові з виданням USA Today .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Містер Біг із "Сексу у великому місті" вперше відповів на звинувачення у зґвалтуваннях - фото №1
Фото: Getty Imsges

За його словами, Нот ніколи й нікого не змушував займатися з ним сексом. Чоловік запевняє, що завжди інтим відбувався тільки за згодою двох сторін, а єдине, у чому він винен - це зради дружині.

Ви вигадуєте собі ті самі виправдання, що й багато чоловіків: це просто невеликий "танець" на стороні, і це весело. Ти нікому не заподієш шкоди. Ніхто про це не дізнається, розумієте, і секс просто приємний. І багато людей хочуть зайнятися з тобою сексом. Це як "у мене більше не буде такої можливості".
Я зрадив свою дружину, і це завдало їй болю. Але це не злочин,

- висловився Кріс Нот.

Містер Біг із "Сексу у великому місті" вперше відповів на звинувачення у зґвалтуваннях - фото №2
Фото: Getty Imsges
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше Jerry Heil зізналася, що неадекватний сусід погрожував її зґвалтувати . Тоді вона була зовсім маленькою і сильно боялася, що чоловік справді може з нею щось зробити.