Нацвідбір на Євробачення 2024 стартував! Які зміни чекають на телеглядачів, які обиратимуть свого фаворита?

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

В Україні стартував національний відбір на Євробачення 2024. Учасники вже можуть подавати заявки на участь. Подробиці - в нашому матеріалі.

Як говорилося раніше, музичним продюсером дійства знову став Дмитро Шуров (Pianoбой). Окрім того, Суспільне повідомляє , що свої конкурсні заявки уже можна залишати на сайті  eurovision.ua. Цього року термін подачі конкурсних композицій триватиме до 22 жовтня.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Музичний продюсер сподівається знайти саме ту пісню, яка знову зможе вибороти для України перше місце на престижному пісенному конкурсі. Шуров каже:

Стартувало приймання заявок на участь у Нацвідборі на Євробачення-2024! Я хочу звернутися до всіх музикантів нашої країни: у вас є майже вісім тижнів, щоб створити власну пісню перемоги. Пісню року, яка представить Україну на глобальній міжнародній арені, порве всі чарти та виборе перше місце на цьогорічному Євробаченні. Я дуже чекаю на ваші пісні, ваш талант і заряд енергії зараз дуже потрібні нашій країні.

Варто також зауважити, що цього року глядачі зможуть шляхом голосування обрати учасника, який пройде у фінал. Це своєрідне нововведення від організаторів пісенного дійства.

Цього року фіналістів Нацвідбору обиратиму не тільки я. Поміж учасників лонглиста, на яких мені не вистачить місця в списку фіналістів, — а це мій найбільший біль минулого року, — буде проведене голосування. Глядачі оберуть свого фаворита, який отримає шанс позмагатися за перемогу у фіналі,

 – зауважив музичний продюсер .

Нацвідбір на Євробачення 2024 стартував! Які привілеї у голосуванні цього року отримають телеглядачі? - фото №1

Відомо, що за результатами попереднього відбору, буде сформований своєрідний лонглист. Список включатиме до 20 виконавців. Учасники лонглиста пройдуть прослуховування, після якого їх залишиться вдвічі менше.

Серед конкурсантів лонглиста, які не змогли потрапити до фіналу буде проведено онлайн-голосування серед глядачів, які і визначать останнього фіналіста. Сам же великий фінал відбудеться у лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як Джеррі Хейл зробила заяву відносно участі у Євробаченні. Для виконавиці - це мрія з дитинства.