Міс Україна 2023: оголошено список учасниць, які боротимуться за корону (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Раніше ми писали, як у Києві пройшов третій Саміт перших леді та джентльменів. Тепер же розповімо про іншу подію, яка чекатиме на українців - конкурс “Міс Україна 2023”. Хто боротиметься цього року за корону - розповідаємо та показуємо у цій статті на HOCHU.ua.

Цьогоріч представницю України на “Міс Світу” обиратимуть самі українці. Для цього потрібно проголосувати онлайн за одну з 25 учасниць національного конкурсу “Міс Україна”.

Крім того, українцям потрібно обрати й “Міс Інтернешнл 2023” та “Міс Земля 2023”, які представлять нашу країну на міжнародних конкурсах Miss International та Miss Earth відповідно.

Related video

Голосування вже відкрито і воно триватиме 14 днів. Показуємо десятку претенденток на звання “Міс Україна 2023” - з повним списком учасниць ви можете ознайомитися на сайті missukraine.ua .

Учасниці "Міс Україна 2023"

Валентина Бурбело , 26 років, Луганська область. Має освіту журналіста і наразі навчається на стиліста, до того професійно займалася спортивно-бальними танцями. Кілька років займалась моделінгом та брала участь у показах українських дизайнерів.

Єлизавета Гончар , 23 роки, Донецька область. Професійна танцівниця, яка 3 роки працювала у балеті Макса Барських, а також знімалася у кліпах Наді Дорофєєвої, TVORCHI, Насті Каменських.

Катерина Дем'янова , 27 років, Донецька область. У 2017 році покинула рідний Бахмут та переїхала до Нью-Йорку. Прикрашала обкладинки видань Black Magazine, Institute Magazine, Citizen Magazine, VGXW Magazine та Grazia. Також вона є учасницею багатьох модних показів та зйомок для світових брендів.

Софія Згоба , 18 років, Львівська область. Наразі навчається в лондонському університеті акторській майстерності, працює моделлю.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Ольга Козленко , 21 рік, Київська область. Раніше професійно займалась фігурним катанням. Наразі, після здобуття освіти у Варшаві за спеціальністю маркетинг, займається своїм виробництвом у харчовій промисловості.

Юлія Король , 26 років, Київська область. Вивчала дизайн одягу, виграла стипендію на навчання у міжнародному конкурсі від коледжу мистецтв Central St Martins у Лондоні. Також вона створює картини, які входять до різних приватних колекцій по всьому світу.

Єлизавета Кушнірук , 18 років, Київська область. Навчається в європейському ВУЗі на журналіста, володіє 3 іноземними мовами, гімнастка в минулому.

Софія Крищук , 20 років, Львівська область. Наразі вивчає програмування, раніше закінчила хореографічну та музичну школу. Була учасницею конкурсу “Міс Львів 2020”.

Валерія Лизенко , 23 роки, Луганська область. Займається моделінгом сама та допомагає з цим іншим завдяки власному модельному агентству.

Оксана Магера , 25 років, Хмельницька область. Має власний бренд одягу, який у 2023 році  був представлений на Emirates Fashion Week, і виробництво в Дубаї.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми писали, що Олена Зеленська вийшла на саміт НАТО під руку з чоловіком. Показуємо зворушливі фото цього моменту.

Фото: @missukraine_official