Бразильську модель Алессандру Амбросіо підловили на вулиці після виснажливого тренування (ФОТО)

Знаменитості
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Щоб і далі приголомшувати прихильників своїми стрункими формами, знаменитості витрачають багато часу на спорт. Так, нещодавно папараці зафільмували у спортивному образі після тренування колишню Тома Круза, акторку Кеті Голмс. Нині в об'єктиви їхніх камер потрапила бразильська модель Алессандра Амбросіо, яка відвідала заняття з пілатесу. Як виглядала знаменитість - показуємо у цій статті на HOCHU.ua.

У вівторок, 15 серпня, бразильська модель Алессандра Амбросіо поверталася з занять з пілатесу, коли її підловили вуличні фотографи. Вони часто очікують знаменитість дорогою із зали, тож модель звикла до їхньої уваги. Втім, влітку можливостей зробити фото Амбросіо у папараці меншає, тому що вона багато часу проводить у відпустці та, швидше за все, пропускає тренування.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Цього разу для тренувань модель обрала світло-бузкові кроп-топ на тонких бретельках, лосини та спортивну кофту, яку Алессандра зав'язала на талії. Доповнювали образ моделі кольорові кросівки, світла сумка, яку вона закинула на плече, та сонцезахисні окуляри. Також на моделі було багато прикрас - кілька підвісок на шиї та браслетів на руках, пара сережок. Своє довге волосся Алессандра залишила розпущеним.

Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми писали, що її колега Емілі Ратаковскі прогулялася Нью-Йорком у коротесенькому топі. Зверніть увагу, як стильно вона поєднала його з джинсами яскравого кольору.

Фото: Getty Images