Лайма Вайкуле зізналася, як насправді ставиться до Володимира Зеленського (ВІДЕО)

Лайма Вайкуле зізналася, як насправді ставиться до Володимира Зеленського (ВІДЕО)

Відома латвійська співачка Лайма Вайкуле дала розгорнуте інтерв'ю українській журналістці Наталії Мосейчук. Подробиці - в нашому матеріалі.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Зокрема, виконавиця висловила своє особисте ставлення до українського Президента Володимира Зеленського.  69-річна співачка заявила, що вона просто в захваті від нашого лідера. Жінка неабияк вражена стійкістю та витримкою Володимира Олександровича.

Читати такожАнастасія Приходько різко засудила українських артистів, які виступили на фестивалі Лайми Вайкуле

Також Лайма зауважила, що їй дуже до вподоби, що в на головних постах в українській владі перебувають молоді та енергійні люди. Окрім того Лайма Станіславівна побажала українському лідеру здоров'я артистка заявила що Україні потрібно пишатися таким президентом.

Зеленський зараз найпопулярніша людина у світі ви не впізнаєте президента там якоїсь країни не хоче називати щоб не образити. Зеленського знають всі. Він просто герой в моїх очах. Я не знаю сьогодні людину, яка хотіла б бути сьогодні замість нього. Мені так лячно, що так багато напруги у Зеленського, що я кожного разу думаю "Дай тобі Боже здоров'я, дай тобі Боже сили". Ось мені здається, що Україні є чим пишатися. Чудовий президент.

Читати такожЛайма Вайкуле розсекретила ставлення Валерія Леонтьєва до російського вторгнення в Україну (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Лайма Вайкуле зізналася, як на початку війни прощалася з українським музикантом. Артистка не могла стримати сліз.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини