Анастасія Приходько сіла на жорстку дієту... Але, якщо не буде результату — обіцяє голою пройтися Хрещатиком

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Українська співачка Анастасія Приходько, яка засудила своїх колег за виступ на фестивалі Лайми Вайкуле, вирішила кардинально схуднути. До Нового року артистка пообіцяла скинути 10 кілограмів, заради чого сіла на жорстку дієту. Подробиці розповідаємо на HOCHU.ua!

На своїй сторінці в Instagram Анастасія Приходько зізналася, що сильно погладшала на тлі стресу. Такі зміни в артистки відбулися, зокрема, через переживання на тлі війни. Однак тепер вона всерйоз вирішила скинути зайву вагу, тому сіла на запеклу дієту.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Зараз раціон зірки складається з дієтичних страв. Так, щоб скинути 10 кілограмів, вона харчується овочевим супом, гречкою і перловкою. Останню кашу Приходько назвала "класикою схуднення" і зазначила, що їй вкрай складно дотримуватися такого меню. Однак артистка поставила перед собою чітку мету схуднути, а інакше - заявила, що пройде голою Хрещатиком.

Я зараз як ця троянда. І повільно втрачаю пелюстки. А всі знаєте чому? Тому що я жеру варену моркву з водою. Якщо, с*ка, я не схудну на 10 кг до нового року, я піду гола Хрещатиком,

- поділилася Анастасія Приходько.

Анастасія Приходько сіла на жорстку дієту... Але, якщо не буде результату — обіцяє голою пройтися Хрещатиком - фото №1
Фото: instagram.com/prykhodko_official
Анастасія Приходько сіла на жорстку дієту... Але, якщо не буде результату — обіцяє голою пройтися Хрещатиком - фото №2
Фото: instagram.com/prykhodko_official
Анастасія Приходько сіла на жорстку дієту... Але, якщо не буде результату — обіцяє голою пройтися Хрещатиком - фото №3
Фото: instagram.com/prykhodko_official
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше Анастасія Приходько відреагувала на заяву Ахеджакової про український прапор. Співачка підкреслила, що для неї не існує "хороших росіян", а актриса - тому підтвердження.