Не віриться, що їй маже 50. Колишня дружина Віталія Кличка похизувалася тілом в купальнику (ФОТО)

Знаменитості
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Ексобраниця нинішнього київського мера та чемпіона світу з боксу Віталія Кличка, співачка Наталія Єгорова, показала свою ідеальне тіло в купальнику. Подробиці - в нашому матеріалі.

Як повідомила Єгорова у себе в інста-сторіс, наразі вона поїхала на відпочинок. 49-річна Наталія каже, що рідко останнім часом  заходить в соцмережі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Однак іноді, колишня кохана столичного мера все ж відвідує свої офіційні акаунти. Зокрема робить це для того, аби навести шуму серед підписників провокаційним та ефектним  фото. До прикладу, на своєму останньому знімку, 49-річна співачка постала в купальнику. З фото видно, що вона перебуває у дуже сонячних місцях та насолоджується  морськими краєвидами. Слід зауважити, що з фігурою у зірки все більш ніж добре. Поглянувши на пікантні місця, які засвітила Єгорова, так і не скажеш, що вона в наступному році зустріне свій 50-літній ювілей. .

Відпустка! Ось чому я не так часто на зв'язку з вами,

- підписала кадри знаменитість.

Не віриться, що їй маже 50. Колишня дружина Віталія Кличка похизувалася тілом в купальнику (ФОТО) - фото №1
Не віриться, що їй маже 50. Колишня дружина Віталія Кличка похизувалася тілом в купальнику (ФОТО) - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як Наталія Єгорова показала своїх синів від Віталія Кличка . Не можна не помітити схожість юнаків із зірковим батьком.